The Deluca Family Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe The Deluca Family Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.09.0
Tarik231

Tarik231

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 793

GENEL BAKIŞ

Kahramanımız diğer insanlar gibi normal ve huzurlu bir hayat yaşar. Ta ki mafyadan gelen o mektup bu huzuru kaçırana dek. Bu mektupun peşinden gideceksiniz ve ebeveynlerinizin geçmişinden dolayı bir mafya sözleşmesine maruz kalacaksınız. Bir mafya ailesine hizmet etmek zorundasınız. Ama öyle sıradan bir mafya ailesi değil, ülkedeki en tehlikeli ve rezil suç örgütlerinden biri olan DeLuca ailesine...

Paylaşılan Tarih: 07.07.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.06.5
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 2.22 GB
Oyun Boyutu APK: 487 MB

Oyun Konuları
3DCG, Dating sim, Male protagonist, Voyeurism, Big ass, Point & click, Animated, MILF, Romance, Humor, Graphic violence, Teasing, Groping, Cheating
Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra The Deluca Family oyununu çalıştırın.
- Adult Oyun Çeviri Web sitemizdeki üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz.
Graice sihirli dokunuş hikayesinde kalıyor geçilmiyor orası geçebilen varmı

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Oyun indi ekranda kullanici asi sifre diyor
Buraya kaydolduğunuz kullanıcı adı ve şifreyi girmeniz gerekiyor ama şu anda tüm Türkçe oyunlar erişime kapalı. Tamamı baştan düzenleniyor, hepsi birden açılmayacak ama teker teker açılacaklar.

A

Alpern

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Rehber yerinden rehber indirirseniz sorununuza yardımcı olabilir
Anasayfanizdaki turkce rehberler bolumunden bahsediyorsaniz orada bu oyuj icin bir rehber goremedim. Başka yerden bahsediyorsaniz sizden ricam beni yonlendirir misiniz?

Korisch

Korisch

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Anasayfanizdaki turkce rehberler bolumunden bahsediyorsaniz orada bu oyuj icin bir rehber goremedim. Başka yerden bahsediyorsaniz sizden ricam beni yonlendirir misiniz?
İnternete İngilizce walk through var isterseniz onu atabilirim çeviri yolu ile size yardımcı olabilir.

A

Alpern

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İnternete İngilizce walk through var isterseniz onu atabilirim çeviri yolu ile size yardımcı olabilir.
Internetten bakayim dediginiz sekilde. Ingilizce min yetecegini dusunuyorum :) yardiminiz icin tesekkurler. Iyi calismalar dilerim

S

sonofherakleitos

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni güncelleme tahmini ne zamana gelir ?

S

sonofherakleitos

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
yapımcı yıl sonuna doğru geleceğini belirtmişti sanırım. Bu arada hocam oyuna giriş yapabiliyor musun şuan erişim hatası almadan
bende turbo.net hatası veriyo pc üzerinde sandbox ile bi sıkıntı olduğu yazıyo

Üst Alt