Sunshine Love Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Sunshine Love Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 2 0.01.5
Scarlet42

Scarlet42

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2.sezon bitti...
3.sezona geçiyolar ama üç iki kadar uzun olmayacak.
Oyun devam ediyo, belki birkaç güncelleme sonra üç biticek sonra tamamen bitiyo oyun sanırım.

A

aliq

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
şuan burda olan 2. sezonun tamamen çevrilmiş hali mi? mb si çok düşük gözüktü. Eğer değilse 2. sezonu tamamlamayı düşünüyormusunuz? 3. sezonunu yayınlamışlar ondan sordum

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
şuan burda olan 2. sezonun tamamen çevrilmiş hali mi? mb si çok düşük gözüktü. Eğer değilse 2. sezonu tamamlamayı düşünüyormusunuz? 3. sezonunu yayınlamışlar ondan sordum
İkinci bölümün sonuna kadar mevcut değil maalesef, oyundaki diyalog sayısının fazlalığı ve oyuna olan ilginin düşük olmasından çeviride öncelikli değil.

antuhanf13

antuhanf13

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu oyuna ne zaman güncelleme gelir v0.0.4 sürümü çıktı hala sonuç yok

L

lucifer 5759

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şimdi ben 1 ve 2.bölümüde yüklesem 2 si de bir oyunun içindemi olucak yoksa ayrı ayrımı? Yoksa yalnızca 2 i mi oynayacam? Lütfen cevap yazın

A

Aras Ğ

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni Türkçe çevirisi ne zaman gelir

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun final verdi nihayet. Sonraki etkinlikte yer alırsa süper olur.

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Oyun final verdi nihayet. Sonraki etkinlikte yer alırsa süper olur.
Aga bunu oyunlarda kıtlık olmadığı sürece çevirmezler. Çeviri çalışmalarında bir kaç çevirmen uzunluğundan dolayı görev şehidi olmuş diye duydum

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Aga bunu oyunlarda kıtlık olmadığı sürece çevirmezler. Çeviri çalışmalarında bir kaç çevirmen uzunluğundan dolayı görev şehidi olmuş diye duydum
kalan kısımları translate çevirisi de olabilir 571 mesajlık ilgi çekmiş bi oyunu yok saymamak gerek bence.

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Mr Dots Games adlı yapımcımızın dördüncü oyunu. Açıkçası yapımcımız için işler ''Melody'' oyunundan beridir iyi gitmiyor. Sürekli olarak herkesi mutlu etmek için oyunlarına saçma sapan bir sürü şey ekliyor. Öncelikle hikâyemizin ilk 15 dakikası o kadar özensiz yazılmış ki, bir oyunu etkileyici klan şeylerden bir tanesi hikâyenin başlarıdır, yapımcımız sanırım bu kısmı yazmaya üşenmiş. Resmen ''tabakhaneye bok yetiştirir'' gibi bir hikâye girişinin ardından olaylar biraz daha yavaşlıyor, daha detaylı bir hikâye anlatımı görmeye başlıyoruz. Özellikle sezon 1'de hem hikâyeye hem de karakterlere ait metinleri okumaktan canınız çıkıyor.

Yapacağınız seçimler ile karakterlere ait puanlar topluyorsunuz, yaptığınız seçimlerin önemi var. Seçimlerin hem bir önemi var hem de aldığınız karakter puanlarına göre bazı sahneleri görüyor ya da kaçırıyorsunuz. Peki seçim sistemi yeterince iyi mi? Tabii ki de hayır, oyunda o kadar çok gereksiz seçim var ki bu sizleri bir süre sonra bayıyor. Misal karakterlerden biri sizlere bir şey anlatıyor, siz de ona cevap olarak ''a şu duvarı ne kadar güzel boyamışsın'' diyorsunuz, yahu her naneye seçim yapmamız mı lazım? Özellikle puan toplama sistemi benim hoşuma gitse de oyundaki seçim sistemi beni ciddi anlamda oyundan soğuttu. Boş beleş şeylere seçim yapmak oyunun akışını ciddi anlamda öldürüyor.

Özellikle oyunda yapımcının kendi modellediği karakterleri başarılı buldum, çünkü oyundaki 2-3 karakter hazır olarak alınmış. Ivy ve Lilly için özel bir çaba gösterilmiş. Oyunumuzun animasyonları genel anlamda ortalama kalmış, özellikle sezon 1'deki animasyonlar genel anlamda çok yetersizdi. Oyunda göreceğiniz 5-6 sahne animasyon anlamında gerçekten güzeldi ancak animasyonların durumu genel anlamda ortalamanın üstüne kesinlikle gitmiyor.

Başlarda karakterlerle olan ilişkimiz çok detaylı bir şekilde işlenirken, bir süre sonra ana karakterimiz ''önüme gelene bir tekme'' misali herkesle takılmaya başlıyor. 1 sahne haricinde de kesinlikle hiçbir şekilde yakalanmıyor. Kız arkadaşının bir nevi isteğiyle açık bir ilişki yaşıyorlar, tabii açık ilişki sadece ve sadece bizim için geçerli. E bizim karakter de durur mu, yer misin yemez misin? Yunan tanrısı gibi etrafta dolanıyor. Oyunda öyle bir an geliyor ki karakterlerle iki çift laf ediyoruz sonra seks, özellikle bu ikinci sezonda öyle bir tekrara biniyor ki oyundan soğuyorsunuz. Oyun sadık kalmaya müsait bir oyun değil, gideceğiniz yollar ve toplayacağınız puanlar var. Sadık kalma kısmını oynamanız durumunda, oyundaki sahneler inanılmaz derecede azalıyor ve oyunda kime sadık kalacağınızı da seçmeniz biraz zor. Çok fazla kayıt alıp ayrı ayrı yollardan gitmeniz lazım, oyunun tekrar oynanabilme özelliği var. Yapımcı oyunu çoklu ilişkiye göre yönlendirmiş, bu süreç içinde iradenizi kullanıp sadık da kalabilirsiniz, tabii kime sadık kalacağınız da size kalmış :D

Özellikle kız arkadaşımız ile olan ilişki çok yetersizdi. Bazı karakterlere çok çocuksu diyaloglar yazılmış, çoğu karakter davranış bakımından çok yetersizdi. Bu konuda en başarılı bulabildiğim karakterler Ivy ve Lilly oldu. Örneğin bazı karakterlerle yapmadığınız şey kalmıyor, iş sekse gelince bence onu yapmayalım ben sana bir el işi vereyim diyor :D Bu ve bunun gibi saçma diyaloglar hem oyundaki gerçekçiliği öldürüyor hem de karakterlere bağlanmanızı engelliyor. Ayrıca bazı karakterler oyuna tam anlamıyla seks için konulmuş, başka hiçbir işlevleri yok. Ne istediğini bilen ve olgun karakter sayısı oyunda çok az, haliyle karakterlere bağlanmanız da zorlaşıyor.

Oyunda 10'dan fazla son bulunuyor, özellikle içlerinden bazıları ciddi anlamda saçma sonlar. Oyunun sonlarını da aldığınız puanlara göre seçiyorsunuz. Tabii oyunun sonlarında sadece puanın değil yaptığınız seçimlerin de etkisi var. Örneğin belli karakterlere sadık kalıp açık ilişki içinde olmazsanız ayrı sonlar, diğer türlü açık ilişki içinde olursanız da ayrı sonlar alıyorsunuz. Yapımcı herkesi mutlu etmek için oyuna bir sürü son eklemiş. Gördüğüm sonlardan sadece 3 tanesi benim tatmin etti. Onun haricindeki sonların bazıları aşırı ütopik ve saçmaydı. Özellikle kadın MC için gördüğüm sonlardan bir tanesi oyunun en mantıklı sonlarından biri olabilir. Yanlış anlaşılmasın, oyunda sadece bir tane MC var ve o da erkek, oyuna girince kadın MC'den kastımın ne olduğunu anlayacaksınız :)

Uzun zamandır kaliteli oyun yokluğu çekiyorum, oynadığım oyunlar artık aynı hissettiriyor. Bu yapım için biraz beklentim vardı ancak yapımımız ortalamadan öteye gitmiyor. Bir süre sonra karakterler, diyaloglar, hikâyenin bir anda hızlı akmaya başlaması, beni oyundan çok düşürdü. Oyunumuz yaklaşık 9-10 saat arası sürüyor. Sizi üzmez ancak beklentinizi çok büyültmeyin... Sanırım yapımcımızdan bir daha Melody gibi bir yapım göremeyeceğiz, bazı yapımcılar güzel oyunlarından sonra çıtayı daha da yükseltirken işler Mr Dots için pek de öyle olamadı...

Oyunumuz şu an sitemizde güncel değil, umarım konu en kısa sürede güncelleme alır :)

Son düzenleme:
Scarlet42

Scarlet42

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ronaxian'a eşlik edelim hemencecik.
Öncelikle bu oyunu yapımcının üçüncü oyunu diye biliyorum ben.
İlki Melody ikincisi Dating my daughter ve üçüncüsü de bu oyun.
Ben sadece ilk sezonu oynadım ve ana karakterin çocukluk arkadaşının rotasını sevdim.
Oldukça romantik ve diğer ilişkilere nazaran daha bir kıymetli gibi geldi...Tabi diğer insanlar ne düşünür bu tamamen onların kararı.

Hayranların oyuna oldukça etki ettiği bir yapı var bu oyunlarda.
Yani bu kadar çok son olması ya da çok fazla seks olmasını ben biraz buna bağlıyorum.
Dediğim gibi sadece ilk sezonu bu site sayesinde türkçe oynayayabildim ve devamını aşırı fazla diyaloğu var diye oynayamadım.
Ama diğer sezonların boyutlarını öğrendiğimde gerçekten çok fazla ateşli sahne bulunduğunu tahmin ediyordum ki Ronaxian zaten bunu da belirtmiş yorumlarında.

Çok fazla seks istiyorsanız hikaye ve seçimler çok umrumda değil diyorsanız tam size göre bir oyun ^^

A

Aras Ğ

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun final mi verdi verdiyse Türkçe çeviri ne zaman gelir

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
nihayet bitirdim. açıkçası çok büyük bir hevesle oynamıştım ancak çok sıkılarak bitirdim. ben bu oyunu yaklaşık 1 sene kadar önce ch2'nin ortasına kadar oynamıştım yanlış hatırlamıyorsam ve çok sevmiştim. aklımda güzel bir oyun olarak kalmış ama şimdi kronolojik listeme baktım ve gördüm ki bu oyun oynadığım 3. adult oyunmuş. being a dik'ten bile önce oynamışım. muhtemelen o yüzden çok etkilendim ama 1 yıl içerisinde bir sürü oyun oynadığım için şimdi pek etkileyici gelmedi. yine de grafikleri, animasyonları, konusu vs. fena değil gayet de oynanır.

A

ayi5831

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hikaye başta güzel ilerliyordu. Daha sonra çok sıkıcı olmaya başladı. Diyaloglar çok sıradan hikaye güzel olsa da çok sıkıcı hale geldi. 2. bölümü de oynayacaktım ama çok sıktı. o yüzden vazgeçtim. Birkaç karakter dışında diğerleri çok boş gibi hissettiriyor. Ana karakter de başta iyiydi. zekası, bilgisi güzel yansıtılıyordu. sonradan o da mala bağladı, çok sıradan boş bir karakter gibi hissettirmeye başladı. Neyse sağlık olsun.

Üst Alt