Sunshine Love Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Sunshine Love Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 2 0.01.5
S

sdelici

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Talep az diye mi çevrilmiyor oyun

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
sdelici Oyun zaten türkçe. Eğer güncellemesini diyorsanız, oyunlara gelen güncellemeler hemen çevirilip yayınlanmıyor, ve ne zaman yayınlayacağımızın da net bir tarihi verilmiyor. Ama zaten türkçe olan her oyunun güncellemesi eninde sonunda çevirilip yayınlanacaktır.

spaceship

spaceship

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun ikinci bölümü çok mu kısa yoksa ben bir yerde yanlışlık mı yaptım? İlk bölüm oyun içinde yaklaşık 5 haftalık bir süreyi konu alırken ikinci bölüm 1 hafta falan bile sürmüyor.

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Oyunun ikinci bölümü çok mu kısa yoksa ben bir yerde yanlışlık mı yaptım? İlk bölüm oyun içinde yaklaşık 5 haftalık bir süreyi konu alırken ikinci bölüm 1 hafta falan bile sürmüyor.
Yeni gelen sürümlerin çevirileri ile ikinci bölüme de ekleme olacak tabi ki. Kısa kalmaz.

A

anoonim1234

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu siteye ilk girdiğimde indirdiğim ilk oyun vardı ismini tam hatırlamıyorum ama Türkçe karşılığı sabah doğan güneşim tarzı bir isimdi admin bu oyunu bulup yanıt olarak yazar mısın lütfen

S

Sempescom

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İyi Çalışmalar. İngilizce altyazı seçeneğini bulamıyorum. İngilizce altyazı nasıl yapabilirim?

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
İyi Çalışmalar. İngilizce altyazı seçeneğini bulamıyorum. İngilizce altyazı nasıl yapabilirim?
Türkçe konusundan İngilizce oynayamazsın. Aşağıya İngilizce konusunu bıraktım, oradan indirebilirsin.

S

Sempescom

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Türkçe konusundan İngilizce oynayamazsın. Aşağıya İngilizce konusunu bıraktım, oradan indirebilirsin.

Hızlı geri dönüşünüz için teşekkür ederim. İyi çalışmalar tekrardan.

B

bruh00

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2. bölümde hile butonu yok mu, bulamadım

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun şahane üçüncü bölümü de çevrilir umarım.

Sonofzeus

Sonofzeus

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Merhaba,
Biliyorum birçok çeviri ile uğraşıyorsunuz ve bu oyun da fazla ilgi görmüyor diye çevirisi diğer oyunlardan daha yavaş ilerliyor. Bunun yerine yapay zeka ile çevirip daha hızlı yayınlama şansınız var mı? Hile de eklenebilirse pastanın üzerindeki çilek olur. Diğer platformlardan da indirebilirim fakat hiçbir site AOC kalitesini vermiyor. En son Sunshine Love CH2 v0.0.4 sürümü yayınlanmış.

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Forumda oyun en son nisan 2022 de güncellenmiş yeni bölümleri de çıktığı halde. Oyun arka planda kalmış olabilir ama buna da el atın agalar

Scarlet42

Scarlet42

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yapay zeka olmasın hayır...Bekleyin yahu ne olucak azcık...Bu oyun yapay zeka çevirisi alırsa hiç oynanmaz...Çok fazla diyalog var yapay zeka hakkını veremez bu oyunun...
Beklemesi zor ama emeği de zor lütfen aceleye getirmeyin şu oyunu.

Sonofzeus

Sonofzeus

Kredi
0$
Yapay zeka olmasın hayır...Bekleyin yahu ne olucak azcık...Bu oyun yapay zeka çevirisi alırsa hiç oynanmaz...Çok fazla diyalog var yapay zeka hakkını veremez bu oyunun...
Beklemesi zor ama emeği de zor lütfen aceleye getirmeyin şu oyunu.
Sana katılmıyorum. Yapay zeka olmazsa en iyi ihtimal 2 ay daha bekleriz. O zamana kadar da oyunun yeni sürümü çıkar ve yine beklemek zorunda kalırız. Geç oynamak ve beklemektense yapay zeka daha yararlı olur bence.

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Sana katılmıyorum. Yapay zeka olmazsa en iyi ihtimal 2 ay daha bekleriz. O zamana kadar da oyunun yeni sürümü çıkar ve yine beklemek zorunda kalırız. Geç oynamak ve beklemektense yapay zeka daha yararlı olur bence.
Yapay zeka olan bir oyun çevirmen çevirisine geçirilebilir ama çevrilen bir oyun yapay zeka çevirisine geçirilmez. Her oyun er ya da geç çevrilecek, sadece beklemeniz gerekiyor. Forumda sadece Türkçe yüze yakın oyun var. Yeni çıkartılacak oyunlar, güncellemesi gelen oyunlar derken hepsiyle aynı anda ilgilenmemiz mümkün değil.

Üst Alt