Summertime Saga Türkçe Rehber - Genel - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Rehber Summertime Saga Türkçe Rehber - Genel

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Şaka92

Şaka92

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
roxyi fransızca sınavına katılmaya nasıl ikna ediyoruz? hocanın odasından ponponlar diyor, ponponlar odada yok, yardım lazım. ha birde bizim çocuk okulda banyo yapamıyor, kaldım öyle

Son düzenleme:
artem12

artem12

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Aqua mağara için nasıl gireceğiz yukarı sol sol yukarı sağ yukarı olmuyor

M

marabaa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba, harold'un istediği donatıları almaya çalışıyorum herif hiç birini beğenmiyor. Bol soslu vanilla drizzled istedi, sizin koyduğunuz fotoğrafa bakarak denedim olmadı, neredeyse bütün olanakları denedim olmuyor. Vanilla drizzled ile bütün donut seçeneklerini denedim olmuyor. Mapple drizzled ile de bütün donutlari denedim olmadı. Ne yapacağım?

Phoenix

Phoenix

Editör
Kredi
0$
Merhaba, harold'un istediği donatıları almaya çalışıyorum herif hiç birini beğenmiyor. Bol soslu vanilla drizzled istedi, sizin koyduğunuz fotoğrafa bakarak denedim olmadı, neredeyse bütün olanakları denedim olmuyor. Vanilla drizzled ile bütün donut seçeneklerini denedim olmuyor. Mapple drizzled ile de bütün donutlari denedim olmadı. Ne yapacağım?
Donut Görevini Yapamayanlar İçin:

Telefona basın ardından telefonun sol üstünde Wi-Fi simgesi göreceksiniz, ona basın sonra boşluğa ANLIYORUM yazıp, onaylayın. Karşınıza hile ekranı gelecek oradan eşyalar bölümüne basın, aşağıya kaydırarak donuts_correct yazılı olan eşyayı bulup, çantanıza ekleyin sonra Harold'a verin.

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Selam dostlar iki sorum olacak;

1.Soru dergi toplama görevinde ilk Dexter'ın oradaki dergiyi almaya çalışmış ve başasırız olmuştum. Şimdi karakteri fulledim ancak dergi kayboldu, diğer ikisini topladım ancak onu alamıyorum çünkü yok. Bug falan mı oldu baştan mı başlamam gerekiyor?

2.Oyunu normal oynayayım dedim ancak para kazanmak çok sinir bozucu. Hatun sürekli bir şey istiyor veya mafyalar parama el koyuyor. Oyun içinden hile kodu falan yazabilir miyim? Çok ilerledim oyunda baştan full para hileli başlayasım yok hiç.

highborn

highborn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Herkese selam beden dersim a+ olmadı herseyi yapmama ragmen birde hastanedeki deneye verilcek raporu dogum yapanlardan alamiyorum kreşte 50 cocuk oldu :)

B

Bioxin

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Merhaba tonyle banka soygununda kasada üst tarafta bir çanta olduğunu söylüyo fakat orda çanta yok yardımcı olursanız sevinirim

B

Boogeymâ

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ana karakterin pc sifresi ne heeseyi denedim olmuyo

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Ana karakterin pc sifresi ne heeseyi denedim olmuyo
SUMMERTİME SAGA
KÖTÜÇOCUK : Jenny'nin Pc
ADULTOYUNCEVİRİ : Bizim Pc
(Eğer kızın Pc açılmazsa günlükte ilerlemen gerekli, 8-9 sayfa açılması lazım.Jenny'nin hikayesine devam etmeniz gerekiyor yani.)

Heda

Heda

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar sahildeki hazineyi açmak için gerekli olan anahtarı nerden elde ediyoruz

Üst Alt