Summertime Saga Türkçe 0.20.12 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summertime Saga Türkçe 0.20.12

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.20.12
CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Resimde görüldüğü gibi öyle bir hata alıyorum
Daha detaylı anlatım yaparsanız yardım etmemiz daha kolay olacaktır. İsterseniz discord sunucumuzda anlatabilirsiniz. Hatayı ne yapınca aldığınızı vb.

Helal olsun

Helal olsun

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Daha detaylı anlatım yaparsanız yardım etmemiz daha kolay olacaktır. İsterseniz discord sunucumuzda anlatabilirsiniz. Hatayı ne yapınca aldığınızı vb.
Oyuna giriş yapamadığım için tekrar indirmeyi denedim 10 dk önce indirdim oyunu açmak için çif tıklıyorum direk böyle bir hata çıkıyor

S

sfksfk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
apk yı indirim şu anda ama uygulama yüklenemedi diyor 2gb boş alan var gerekli alan ne kadar?

L

learf28

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Böyle bir hata veriyor bende

content://ru.zdevs.zarchiver.external/storage/emulated/0/Android/data/summertimesaga.adultoyunceviri.com/files/log.txt

Oyuna giriş yaptıktan sonra hiç birşey olmuyor crash yiyor

S

Silinen üye 5355

Böyle bir hata veriyor bende

content://ru.zdevs.zarchiver.external/storage/emulated/0/Android/data/summertimesaga.adultoyunceviri.com/files/log.txt

Oyuna giriş yaptıktan sonra hiç birşey olmuyor crash yiyor

Data/AdultOyunCeviri içindeki oyuna ait klasörü ve Data/oyunadı.adultoyunceviri.com klasörünü silin. Uygulama verilerini temizleyip oyunu açın sorun büyük ihtimalle çözülecektir. Bu işlem tüm kayıtlarınızı silecektir bu yüzden klasörleri silmeden önce sadece uygulama verilerini temizlemeyi deneyebilirsiniz.

G

GAARAZEUS

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
şimdi indirdim ve izin istioyr hem de klasör boş diyor

G

GAARAZEUS

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
erişim engellendi diyor neden öyle diyor ki

L

learf28

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yine aynı hatayı veriyor diğer oyunlarda da denedim sonuç aynı 10gb alan var alan dan dolayı yaparmi ki bu hatayı

E

emrah_taymaz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Eski Windows Apksini Sildim Erişim Yok Diyordu Yenisini İndirdim Kullanıcı Adıyla Şifremi Giriyorum Ekran Kararıyor İntro Giriyor Galiba 2 Saniye Geçmeden Oyundan Atıyor Güncellediginiz Apkda Sorun Var Galiba Kimse Giremiyor Düzeltirseniz Sevinirim

S

Silinen üye 5355

Eski Windows Apksini Sildim Erişim Yok Diyordu Yenisini İndirdim Kullanıcı Adıyla Şifremi Giriyorum Ekran Kararıyor İntro Giriyor Galiba 2 Saniye Geçmeden Oyundan Atıyor Güncellediginiz Apkda Sorun Var Galiba Kimse Giremiyor Düzeltirseniz Sevinirim
APK'yı kendim bizzat indirdim şu an ve kontrol ettim. Hiçbir sorun bulunmuyor. (APK bugün saat 8'de tekrar güncellendi bu arada)

Data/AdultOyunCeviri içindeki oyuna ait klasörü ve Data/oyunadı.adultoyunceviri.com klasörünü silin. Uygulama verilerini temizleyip oyunu açın sorun büyük ihtimalle çözülecektir. Bu işlem tüm kayıtlarınızı silecektir bu yüzden klasörleri silmeden önce sadece uygulama verilerini temizlemeyi deneyebilirsiniz.

Bu adımları uygulayıp tekrar denemenizi tavsiye ederim.

S

Silinen üye 5355

Yine aynı hatayı veriyor diğer oyunlarda da denedim sonuç aynı 10gb alan var alan dan dolayı yaparmi ki bu hatayı
Alanla bir ilgisi yok, eski apk'dan bir kalıntı varsa bu sorun ortaya çıkar. Size söylediğim adımları düzgün uyguladıysanız sorun kalmamış olmalıydı. O dizinleri silip verileri temizleyin ve telefonu yeniden başlatıp oyunu açın. Eğer olmuyorsa APK'yı tekrar indirin, çünkü saat 8'de güncellendi bugün apk sürümü.

E

emrah_taymaz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Alanla bir ilgisi yok, eski apk'dan bir kalıntı varsa bu sorun ortaya çıkar. Size söylediğim adımları düzgün uyguladıysanız sorun kalmamış olmalıydı. O dizinleri silip verileri temizleyin ve telefonu yeniden başlatıp oyunu açın. Eğer olmuyorsa APK'yı tekrar indirin, çünkü saat 8'de güncellendi bugün apk sürümü.
Sorun Telefonda Degil Bilgisayardaydı Ama Bilgisayarı Yeniden Başlattım Açıldı Girdim Genede Teşekkür Ederim :)

recocan21

recocan21

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 4388

GENEL BAKIŞ

Küçük bir banliyö kasabasında yer alan, üniversiteye yeni giren bir adam(ana karakter) babasının ölümü ile sarsılır. Babasının ölümünü çevreleyen bir çok gizemli olay vardır. Maceramız ana karakterimizin babasının suçlulara olan borcu ve şüpheli ölümünü araştırması ile başlıyor... Bunun yanı sıra ana karakterimiz okulu için para biriktirmeye çalışıp notlarını yükseltmeye çalışırken kasabada bir sürü kızla tanışacaktır...

Paylaşılan Tarih: 30.10.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.20.7
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 1.18 GB
Oyun Boyutu APK: 593 MB

Oyun Konuları
2DCG, Male protagonist, Point & click, Sandbox, School setting, Animated, Dating sim, Voyeurism, Exhibitionism, MILF, Masturbation, Sex toys, Camgirl, Oral sex, Titfuck, Footjob, Handjob, Anal sex, Vaginal sex, Virgin, Group sex, Big ass, Big tits, Footjob, Groping, Stripping, Twins, BDSM, Lesbian, Religion (Nun), Futa/trans, Cosplay, Female domination, Prostitution, Pregnancy, Mobile game, Monster girl, Lactation, Multiple penetration, Spanking

Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Summertime Saga oyununu çalıştırın.
Ekli dosyayı görüntüle 2890 Ekli dosyayı görüntüle 2891 Ekli dosyayı görüntüle 2892
Bu oyun çevrimdışı oynanmıyor mu

recocan21

recocan21

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 4388

GENEL BAKIŞ

Küçük bir banliyö kasabasında yer alan, üniversiteye yeni giren bir adam(ana karakter) babasının ölümü ile sarsılır. Babasının ölümünü çevreleyen bir çok gizemli olay vardır. Maceramız ana karakterimizin babasının suçlulara olan borcu ve şüpheli ölümünü araştırması ile başlıyor... Bunun yanı sıra ana karakterimiz okulu için para biriktirmeye çalışıp notlarını yükseltmeye çalışırken kasabada bir sürü kızla tanışacaktır...

Paylaşılan Tarih: 30.10.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.20.7
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 1.18 GB
Oyun Boyutu APK: 593 MB

Oyun Konuları
2DCG, Male protagonist, Point & click, Sandbox, School setting, Animated, Dating sim, Voyeurism, Exhibitionism, MILF, Masturbation, Sex toys, Camgirl, Oral sex, Titfuck, Footjob, Handjob, Anal sex, Vaginal sex, Virgin, Group sex, Big ass, Big tits, Footjob, Groping, Stripping, Twins, BDSM, Lesbian, Religion (Nun), Futa/trans, Cosplay, Female domination, Prostitution, Pregnancy, Mobile game, Monster girl, Lactation, Multiple penetration, Spanking

Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Summertime Saga oyununu çalıştırın.
Ekli dosyayı görüntüle 2890 Ekli dosyayı görüntüle 2891 Ekli dosyayı görüntüle 2892
Oyunda neden başa geldim ben, yeni sürüm diye indirdim ama en başa geldim

Üst Alt