Summertime Saga Türkçe 0.20.12 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summertime Saga Türkçe 0.20.12

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.20.12
R

Rosier12

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
dosya yok diyor. yardımcı olabilir misiniz?

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
cloud. mega dan indirmeyi denedim lakin 100 mb kala chrome kendiliğinden kapandı. driveda da kota aşıldı diyor.
Gdrive için
Son 24 saatte çok kişi indirdiğinden dolayı kısa süreliğine erişim engeli veriyor. Çözüm yolu var ama. İlk önce indireceğiniz dosyayı sağ üst taraftan drive'a ekliyorsunuz. Ondan sonra drive'ı açıyorsunuz ve eklediğiniz dosyaya sağ tıklayıp kopya oluştur diyorsunuz. Sonra oluşan kopyaya sağ tıklayıp indir diyorsunuz. Uzun görülebilir ama 1-2 dk sürmüyor yapması. Kota uyarısı verdiğine bunu deneyebilirsiniz.

Y

yusufcan49491

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
20.7 ile bir güncelleme geldimi acaba ?

Q

quarpati

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu indirdim kurdum girdim ama hikayesi sıkmaya başladı. Bu oyunda tüm kilitli sahneleri nasıl açarım. Siteden fatih diye birinin save dosyasını buldum indirdim açtım hikayede baya ilerlemiş ama ondayken bile hiç bir hikaye kilidi açılmadı.

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Oyunu indirdim kurdum girdim ama hikayesi sıkmaya başladı. Bu oyunda tüm kilitli sahneleri nasıl açarım. Siteden fatih diye birinin save dosyasını buldum indirdim açtım hikayede baya ilerlemiş ama ondayken bile hiç bir hikaye kilidi açılmadı.
Onları bulmanız gerekiyor hilesi yok.

R

rrord

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
jenny'nin pc şifresi nedir acaba deniyorum fakat olmuyor?

S

sdkkrgdk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Save dosyası yokmu ben tekrar baştan başlamak istemiyorum

Üst Alt