Summertime Saga Türkçe 0.20.12 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summertime Saga Türkçe 0.20.12

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.20.12
Jupiter

Jupiter

Doğasever
Kredi
0$
Tek bir sahne gelmiş 20.5 üzerine fazla bişi koymamışlar sts forumunda judithe sahne ve ana hikaye bitcek diyordu hiçbiri olmayınca hayal kırıklığı yaşadım yapımca ters köşe yaptı bizi .(
Eğer oraya dikkatli baksaydın 0.20.8 sürümünde ana hikayenin biteceğini ve 0.23 sürümünün Judith ile ilgili olacağını görürdün. Yani ortada bir ters köşe yok.

R

Rizaesen4

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Benim yapacağım tüm görevler bitti ve ne yaparsam yapayım yeni birşeyler bulamıyorum acaba niye oluyor ? Çünkü internette baktığımda daha fazla hikaye ilerlemesi gözüküyor ve ben şuan bişey bulamaz oldum. Yeni güncellemeyi mi beklemem lazım ?

G

GAARAZEUS

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Benim yapacağım tüm görevler bitti ve ne yaparsam yapayım yeni birşeyler bulamıyorum acaba niye oluyor ? Çünkü internette baktığımda daha fazla hikaye ilerlemesi gözüküyor ve ben şuan bişey bulamaz oldum. Yeni güncellemeyi mi beklemem lazım ?
evet yeni güncellemeyi beklemen gerekiyor.

G

GAARAZEUS

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hastanedeki doktorun isteğini nasıl yerine getireceğim ki?(Diane doğurduktan sonra tekrar indim aşağıya gene değişen bir şey yok)

nankatsu_13

nankatsu_13

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hastanedeki doktorun isteğini nasıl yerine getireceğim ki?(Diane doğurduktan sonra tekrar indim aşağıya gene değişen bir şey yok)
O görevi bende veremedim valla hem kısırlığı hemde fazla sperm şeyini deniycez sanırım ikisi içinde rapor vericez yanılmıyorsam.Ben fazla sperm ilacını Maria da denedim ama halen ses yok diğerini deneyecek kadın bulamadım pek herkesde hamile olma şeyi çıkmıyor orda kaldı.

S

____SYE___

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkadaşlar kız kardeşımızın laptop şifresini araştırdım kabul etmiyor hiç bi şekilde siz nasıl hallettiniz acba yardımcı olursanız cok mutlu olurum

G

GAARAZEUS

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
O görevi bende veremedim valla hem kısırlığı hemde fazla sperm şeyini deniycez sanırım ikisi içinde rapor vericez yanılmıyorsam.Ben fazla sperm ilacını Maria da denedim ama halen ses yok diğerini deneyecek kadın bulamadım pek herkesde hamile olma şeyi çıkmıyor
herkeste tek tek hapı aldıktan sonra gebe bıraktım doğurdular ama kadın katır gibi inatçı ses seda yok inşallah yeni güncellemede bunu da es geçmezler hoş hala beden öğretmeni var daha bedenciye uyuz oldum istediklerini yaptım hala git diyor spor salonuna :( :D

nankatsu_13

nankatsu_13

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
herkeste tek tek hapı aldıktan sonra gebe bıraktım doğurdular ama kadın katır gibi inatçı ses seda yok inşallah yeni güncellemede bunu da es geçmezler hoş hala beden öğretmeni var daha bedenciye uyuz oldum istediklerini yaptım hala git diyor spor salonuna :( :D
Valla aynen bendede öyle hapı kullanıp 1-2 kişiyi bende gebe bıraktım diğerini denemedim ama :) Bedencide aynı hala salona git diyor :D Bende listede 3 görev var onlar kaldı ya ..Bi marianın doğurması yani hamile kalma olayı var 2-3 kere normal 1 kerede hapla yaptım ama halen bebek sesi gelmedi :D Diğeri Diane sana süt üretimini nasıl arttıracağını açıklamak istiyor diyor gidiyorum oda bişey demiyor,bide balıkçı ile alakalı bir görev ama ipucu yok diyor onda.

G

GAARAZEUS

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Valla aynen bendede öyle hapı kullanıp 1-2 kişiyi bende gebe bıraktım diğerini denemedim ama :) Bedencide aynı hala salona git diyor :D Bende listede 3 görev var onlar kaldı ya ..Bi marianın doğurması yani hamile kalma olayı var 2-3 kere normal 1 kerede hapla yaptım ama halen bebek sesi gelmedi :D Diğeri Diane sana süt üretimini nasıl arttıracağını açıklamak istiyor diyor gidiyorum oda bişey demiyor,bide balıkçı ile alakalı bir görev ama ipucu yok diyor onda.
balıkçıdaki için kütüphaneden kitap ve tepedeki ağaç kavuğundakini alıp mezarlığa gitmen gerekiyor ondan sonrasını çok hatırlamıyorum baya uğraştırıyor diye onu yapmıştım lisedeki hocalarla birlikte

nankatsu_13

nankatsu_13

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
balıkçıdaki için kütüphaneden kitap ve tepedeki ağaç kavuğundakini alıp mezarlığa gitmen gerekiyor ondan sonrasını çok hatırlamıyorum baya uğraştırıyor diye onu yapmıştım lisedeki hocalarla birlikte
Daha önce başlarda bi ara tepeye gidip rastgele o ağaç kavuğundaki kağıdı aldım ve bi görevde mezarlığa gittim hatta kilisedeki çanada ama bişey olmadı onu yapınca mezarlık işi bitti gibi gösterip sonraki sürümde falan diyor tekrar mezara veya ordaki büyük heykele tıklatmıyor.Balıkçıda iseyemi nerden bulacağım ve altın pusula vs.şeyi var sanırım ondan.Yaşlı adam vs.kasabaya bak diyor ama bişey olmuyor.Bedenciyi nasıl yaotın sen,onda napmak lazım ? Bide bende şu an sadece sahildeki tekne kilitli bide sağ en altta ve sol en üstte olan 2 ev kilitli.

Jupiter

Jupiter

Doğasever
Kredi
0$
Link acilmiyo lutfen yardim edermisiniz
Linke tıkladıktan sonra 5 saniye bekleme ekranı gelmediyse ekrandaki "Devam etmek için tıkla" yazısına tıkla. Sonra 5 saniye bekleyip "Linke git" yazısına tıklayıp açılan sayfayı kapatıp tekrar "Linke git" yazısına tıkla. Eğer Bildirim.eu sitesi karşına çıkarsa "İzin Ver Ve Devam Et" yazısına tıkla.

G

GAARAZEUS

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Daha önce başlarda bi ara tepeye gidip rastgele o ağaç kavuğundaki kağıdı aldım ve bi görevde mezarlığa gittim hatta kilisedeki çanada ama bişey olmadı onu yapınca mezarlık işi bitti gibi gösterip sonraki sürümde falan diyor tekrar mezara veya ordaki büyük heykele tıklatmıyor.Balıkçıda iseyemi nerden bulacağım ve altın pusula vs.şeyi var sanırım ondan.Yaşlı adam vs.kasabaya bak diyor ama bişey olmuyor.Bedenciyi nasıl yaotın sen,onda napmak lazım ? Bide bende şu an sadece sahildeki tekne kilitli bide sağ en altta ve sol en üstte olan 2 ev kilitli.
balıkçıdaki görev altın pusula değil mi zaten
kasabaya bakmak için önce hastane açık olması gerek
bedenci yapılmıyor onunla alakalı görev ilerlemesi dha gelmedi
sahildeki tekne için rumpun kızınla yakınlık lazım o da erikteki partiden sonra oluyor zaten sana söyleyecek başka parti istediğini o zaman açılıyor tekne
Depo ise pizzacodakinin son görevinde yani eşini hamile bırakmaya yakın zamanlarda ,rumpun evi de depodan sonra açılıyor

Üst Alt