Summertime Saga Türkçe 0.20.12 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summertime Saga Türkçe 0.20.12

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.20.12
S

silocog331

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Jenny bilgisiyar BAD MONSTER şifresini boşluklu veya boşluksuz
yazmama rağmen kabul etmiyor ne yapmalıyım.

G

Grey

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Harold'a donut verme görevini hiçbir şekilde geçemiyorum, bütün donutların hepsini veriyorum hiç birisini beğenmiyor. İş arkadaşlarından fikir aldım söylediler. Fakat onu da beğenmiyor bölümde bug mu var?

ReckyRey

ReckyRey

Doğasever
Kredi
0$
Y

Yunus630

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Pardon 0.20.4 kayıt dosyasını nereden bulabilirim?

G

GAARAZEUS

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
donut görevini yapamıyorum nasıl olacak o :/

G

GAARAZEUS

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
discord demeyin ordanda sordum vanilla glazed diyor şişko olan aşağıdaki ise maple drizzle gene olmadı

Y

Yaus

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Beyler yeni yamayı nasıl yapıcaz yoksa tekrar mı yeniden başlıyacağız?

B

bursaenes1963

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu indirdim kurdum girişte yaptım fakat yükleme ekranında takılı kaldı 5 dk bekledim açmadı sebebi nedir

İ

İbraa12

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 9

GENEL BAKIŞ

Küçük bir banliyö kasabasında yer alan, üniversiteye yeni giren bir adam(ana karakter) babasının ölümü ile sarsılır. Babasının ölümünü çevreleyen bir çok gizemli olay vardır. Maceramız ana karakterimizin babasının suçlulara olan borcu ve şüpheli ölümünü araştırması ile başlıyor... Bunun yanı sıra ana karakterimiz okulu için para biriktirmeye çalışıp notlarını yükseltmeye çalışırken kasabada bir sürü kızla tanışacaktır...

Paylaşılan Tarih: 10.09.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.20.5
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 1.17 GB
Oyun Boyutu APK: 624 MB

Oyun Konuları
2DCG, Male protagonist, Point & click, Sandbox, School setting, Animated, Dating sim, Voyeurism, Exhibitionism, MILF, Masturbation, Sex toys, Camgirl, Oral sex, Titfuck, Footjob, Handjob, Anal sex, Vaginal sex, Virgin, Group sex, Big ass, Big tits, Footjob, Groping, Stripping, Twins, BDSM, Lesbian, Religion (Nun), Futa/trans, Cosplay, Female domination, Prostitution, Pregnancy, Mobile game, Monster girl, Lactation, Multiple penetration, Spanking

Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Summertime Saga oyununu çalıştırın.
Ekli dosyayı görüntüle 2890 Ekli dosyayı görüntüle 2891 Ekli dosyayı görüntüle 2892
Çok güzel ama son guncellemeden sonra giriş yapinca abonelin satin Almamizi istiyor yardimci olacak kimse yok mu

Üst Alt