Summertime Saga Türkçe 0.20.12 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summertime Saga Türkçe 0.20.12

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.20.12
Eydy

Eydy

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Güncelleme ne zaman gelecek ?

D

dexter333

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bütün uğraşlarıma rağmen şimdide bu hatayı alıyorum (unhandled exception in scrip)

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    193.4 KB · Görüntüleme: 20
H

hasanagar

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sizce bu oyun ne zaman biter? Yani oyunu üreten firma oyunu ne zaman tamamlar. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

L

linnea

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
hocam versyon

v0.20.15 çıkdı da ne zaman gelicek yeni güncelleme​

A

Arceyss

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba, çeviri çok güzel ellerinize sağlık ama oyunda Bayan Ross(Resim Hocası) için verilen dergi görevindeki dergilerin sadece 2 tanesini bulabildim diğerini YouTube'dan bakmama rağmen gittiğim yerde veya konuştuğum kişide çıkmadı oyunu sildim tekrar yükledim baştan baslamama rağmen Oyunda aynı şey oluyor nasıl duzeltebilirim

A

asdasdasd212121

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
çizim tarzı bunun gibi ve ya what a legend gibi oyun önerir misiniz türkçe

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
hocam versyon

v0.20.15 çıkdı da ne zaman gelicek yeni güncelleme​

Çıkardığı güncellemeler ya oyuna içerik anlamında bir şey katmayan teknik güncellemeler ya da çok kısa içerikler olduğundan çevirisi bir süre daha gelmez muhtemelen.

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Merhaba, çeviri çok güzel ellerinize sağlık ama oyunda Bayan Ross(Resim Hocası) için verilen dergi görevindeki dergilerin sadece 2 tanesini bulabildim diğerini YouTube'dan bakmama rağmen gittiğim yerde veya konuştuğum kişide çıkmadı oyunu sildim tekrar yükledim baştan baslamama rağmen Oyunda aynı şey oluyor nasıl duzeltebilirim
Discord sunucumuzun yardım kanalına yazarsanız yardımcı oluruz.

Q

quarpati

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
hocam 20.16 çıktı happy hallowen gelmez mi

H

hasanagar

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben oyunda baya ilerledim ama resim ve müzik derslerinde bir ilerleme olmuyor. Bunun için ne yapmalıyım. Bu görev için bir süre beklemeyim yazıyor telefonda ama oyunda kaç ay geçti hala bişey yok. Bu bir bug mu?

G

GAARAZEUS

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben oyunda baya ilerledim ama resim ve müzik derslerinde bir ilerleme olmuyor. Bunun için ne yapmalıyım. Bu görev için bir süre beklemeyim yazıyor telefonda ama oyunda kaç ay geçti hala bişey yok. Bu bir bug mu?
resim ve müzik dersleri bitmiş olup beden eğitimi için güncelleme bekleniliyor diye biliyorum.Birkaç gün bekleme denildikten sonra akşam okula gittiniz mi?

Q

qaster

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Acilis ekraninda takiliyorum yardim edebilicek varmı

hkfmslr12

hkfmslr12

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ben 20.12 sürümündeki tüm bölümleri bitirdim, oyunun orjinal sitesinde 20.16 sürümü var. peki siz ne zaman güncelleyeceksiniz oyunu? merakla bekliyorum güncellemenizi.

hkfmslr12

hkfmslr12

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu siteden spoilerden bak görevlere orada yazıyor nasıl yapacağın ,nerede bulacağını

Üst Alt