Summertime Saga Türkçe 0.20.12 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summertime Saga Türkçe 0.20.12

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.20.12
-'StroK!#

-'StroK!#

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
20.15 versiyonu yayınlandı çevirisi gelicek mi daha da üst versiyonları bekliycek miyiz ?

Y

yazar cizer34

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu oyunu geçen gün oynadım trans olarak eve in sonlara doğru odetta dan 3 lük seks teklifi geliyor ama bir türlü beceremedim meğerse yapımcı bunu eklememiş fena halde üzüldüm odetta ben ve çüklü seksi ev. harika fantezi.

bu arada trans olmasına rağmen en sevdiğim karakter eve dir. umarım daha fazla değişik hatta gay ce sahneler ekler ve 3 lü görevini getirir umarım yapımcı yoksa kafasına bir silah dayamam gerekecek :D

dipnot: daha önce oynamayanlar için eve'in trans mı dişi mi olmasını seçebiliyorsunuz ama trans seçmenizi hikaye açısından öneririm merak etmeyin oynadıgım sürümde dönüp sıra bende demiyordu.

HanmaYujiro

HanmaYujiro

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunda jiangın alet çantasını geri getir görevini alınca ana haritaya girince hata veriyor ne yaparsam yapayım ana haritada hata veriyor . Çözümünü bilen var mı? Ana görevde ilerleyemiyorum. Lütfen yardımcı olun

E

enes_bkaya

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Güncelledim ana ekranda takılı kaldı giriş yapa tıkladığımda girmiyor tıklanmıyor yani

RionaBenim

RionaBenim

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunda jiangın alet çantasını geri getir görevini alınca ana haritaya girince hata veriyor ne yaparsam yapayım ana haritada hata veriyor . Çözümünü bilen var mı? Ana görevde ilerleyemiyorum. Lütfen yardımcı olun
hocam şöyle bir detaylı anlatım buldum

Başarılı 4 pizza teslimatları. Ertesi gün, Tony yeni araba alman için ısrar ediyor. Josephine’nin özel resimleri çalındı ve meslektaşı Kim ile bir anlaşmazlık yaşıyor.Ttamirciyi garajda bul. Jiang servis karşılığında havuzdaki alet çantası almak ister. 9 ve 10 adımları zaten yapılmışsa isteğe bağlıdır. Önce alışveriş merkezindeki mağazadan bir mayo al. Cassie seni havuzdan atana kadar yüzme havuzu odalarına girmeyi dene. Akşam gel. Kısa bir gece yarısı yüzüşünden sonra yasak kalkar.Ertesi gün, yüzme havuzuna dön ve havuza gir; Sağlık odasına girebiliyorsun. Havuz sağlık odasından çantayı al. Saga Bayiliğe git, Jiang’a çantayı teslim et; Ama sözüne sadık kalıp Josephine'in resimlerine bakamaz mısın? Bu seçim Bay Sato'nun kızının bir sonraki ödülünü etkiliyor. Küçük şehir arabası 4.500 dolara senin. Gururla Tony's Pizza'ya götür. Ve yeni arabanla teslimata başla

HanmaYujiro

HanmaYujiro

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
hocam şöyle bir detaylı anlatım buldum

Başarılı 4 pizza teslimatları. Ertesi gün, Tony yeni araba alman için ısrar ediyor. Josephine’nin özel resimleri çalındı ve meslektaşı Kim ile bir anlaşmazlık yaşıyor.Ttamirciyi garajda bul. Jiang servis karşılığında havuzdaki alet çantası almak ister. 9 ve 10 adımları zaten yapılmışsa isteğe bağlıdır. Önce alışveriş merkezindeki mağazadan bir mayo al. Cassie seni havuzdan atana kadar yüzme havuzu odalarına girmeyi dene. Akşam gel. Kısa bir gece yarısı yüzüşünden sonra yasak kalkar.Ertesi gün, yüzme havuzuna dön ve havuza gir; Sağlık odasına girebiliyorsun. Havuz sağlık odasından çantayı al. Saga Bayiliğe git, Jiang’a çantayı teslim et; Ama sözüne sadık kalıp Josephine'in resimlerine bakamaz mısın? Bu seçim Bay Sato'nun kızının bir sonraki ödülünü etkiliyor. Küçük şehir arabası 4.500 dolara senin. Gururla Tony's Pizza'ya götür. Ve yeni arabanla teslimata başla
zaten jiangı garajda buluyorum onla konuştugum an oyun çöküyor onla konuşunca mapa girdim mi oyun çöküyor

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Hile varmı oyunda varaa oynicam
Oyuna başladığın zaman hileli kayıt dosyası oluşturabilirsin. Bu dediğim oyuna baştan başlarken geçerli. Kendi kayıt dosyan varsa, oyunun içindeki telefonun wi-fi simgesine basıp hile yapabilirsin.

M

Mehmet166

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Erik e siparis edecegimiz oyuncagin adi neydi egay sitesinde bulamuyorum

D

dexter333

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu indiriyorum ama açmıyor bütün oyunlarda böyle hiç bir hata vermiyor ama açmıyor eskiden açıyordu artık açmıyor neden ?

Z

Zeus2525

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Zombie Retreat 2 Türkçe yada Türkçe yapay zeka sürümü var mı

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
oyunu indiriyorum ama açmıyor bütün oyunlarda böyle hiç bir hata vermiyor ama açmıyor eskiden açıyordu artık açmıyor neden ?
Yaşadığın sorunu daha detaylı anlatabilirsen ya da ekran görüntüsü atabilirsen yardımcı olunur. Siyah ekran mı yiyorsun, oyun hiç mi açılmıyor, açılıyor ama dosyaların işlendiği sırada mı kapanıyor?

D

dexter333

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yaşadığın sorunu daha detaylı anlatabilirsen ya da ekran görüntüsü atabilirsen yardımcı olunur. Siyah ekran mı yiyorsun, oyun hiç mi açılmıyor, açılıyor ama dosyaların işlendiği sırada mı kapanıyor?
oyun hiç açılmıyor açmak için tıklıyorum ama hiç bi etkileşim olmuyor sanki tıklamıyormuşum gibi

Üst Alt