Summertime Saga Türkçe 0.20.12 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summertime Saga Türkçe 0.20.12

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.20.12
S

Sayalan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bilgisayarın şifresi ne

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Sayalan
SUMMERTİME SAGA
KÖTÜÇOCUK : Jenny'nin Pc
ADULTOYUNCEVİRİ : Bizim Pc
(Eğer kızın Pc açılmazsa günlükte ilerlemen gerekli, 8-9 sayfa açılması lazım.Jenny'nin hikayesine devam etmeniz gerekiyor yani.)

C

Cikslove

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba
androidde save dosyam var, pcye aktarmak istiyorum
pcde nereye atıcam saveimi

S

Serseri380

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben en son sürümü olan 0.20.14 ü indirmiştim sonra bu sürümü indirip bunu oynamak istedim ama bir dünya hata verdi eski sürümünü oynatmaya izin vermiyor yeni sürümle ilgili olan dosyaları nasıl silebilirim? (Oyunu pc de oynuyorum)

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Ben en son sürümü olan 0.20.14 ü indirmiştim sonra bu sürümü indirip bunu oynamak istedim ama bir dünya hata verdi eski sürümünü oynatmaya izin vermiyor yeni sürümle ilgili olan dosyaları nasıl silebilirim? (Oyunu pc de oynuyorum)
Eski sürümü oynayamazsınız malesef. Uygun kayıt dosyası bulmanız lazım. Discord sunucumuzdaki kayıt dosyalarınız kanalına bakabilirsiniz b

Katıldım

Katıldım

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
internat bağlantı hatası veriyor sebebi nedir acaba.

Üst Alt