Summertime Saga Türkçe 0.20.12 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summertime Saga Türkçe 0.20.12

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.20.12
W

Wbbbbb

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
MC bilgisayar'ın şifresi nedir

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
B

babaciorr

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu açarken butun dosyalara erişim izni istiyor eskiden böyle bir şey yoktu neden eklendi içimde şüphe kaldığı icin izin veremiyorum

A

AdemBalta

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sevgili saygı değer modlar, öncelikle umarım iyisinizdir. Summer time saga oyununun, Yeni update'i ne zaman gelecektir bir bilginiz var mı. Eğer varsa beni bilgilendirmeniz çok makbule geçer. Seviliyorsunuz kendinize dikkat edin iyi günler☺️☺️

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
oyunu açarken butun dosyalara erişim izni istiyor eskiden böyle bir şey yoktu neden eklendi içimde şüphe kaldığı icin izin veremiyorum
Oyunu kayıt etmek için izin istiyor özel dosyalarınıza erişim sağlamaz.

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Sevgili saygı değer modlar, öncelikle umarım iyisinizdir. Summer time saga oyununun, Yeni update'i ne zaman gelecektir bir bilginiz var mı. Eğer varsa beni bilgilendirmeniz çok makbule geçer. Seviliyorsunuz kendinize dikkat edin iyi günler☺️☺️
Henüz belli değil.

F

Fakyort

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Summertime saga hata bildir ekranı hala devam ediyor. Discord sunucusundan da yapan yok şu ana kadar.

R

Raktar53

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Mobilde yarım saatte bir oyundan atıyor bir çözüm bulabilen varsa destek olabilir mi?

Üst Alt