Summer's Gone Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summer's Gone Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 4.5
A

altugcihan47

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun konu ve görseller açısından oldukça güzel devamını sabırsızlıkla bekliyorum.Ayrıca siz site yetkililerine ve ceviri ekibinize yaptıgınız güzel işlerden dolayı içten teşekkürlerimi sunarım başarılarınızın devamını dilerim.

Y

Yusuf2024

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Driveden indirmeye çalıştığımda kota aşıldı yazıyor ve indiremiyorum çözümü nedir acaba

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Driveden indirmeye çalıştığımda kota aşıldı yazıyor ve indiremiyorum çözümü nedir acaba
Son 24 saatte çok kişi indirdiğinden dolayı kısa süreliğine erişim engeli veriyor. Çözüm yolu var ama. İlk önce indireceğiniz dosyayı sağ üst taraftan drive'a ekliyorsunuz. Ondan sonra drive'ı açıyorsunuz ve eklediğiniz dosyaya sağ tıklayıp kopya oluştur diyorsunuz. Sonra oluşan kopyaya sağ tıklayıp indir diyorsunuz. Uzun görülebilir ama 1-2 dk sürmüyor yapması. Kota uyarısı verdiğine bunu deneyebilirsiniz.

G

geometri

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
cinsellik yok diğer bölümü bekleyelim bakalım

Y

Yusuf2024

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Son 24 saatte çok kişi indirdiğinden dolayı kısa süreliğine erişim engeli veriyor. Çözüm yolu var ama. İlk önce indireceğiniz dosyayı sağ üst taraftan drive'a ekliyorsunuz. Ondan sonra drive'ı açıyorsunuz ve eklediğiniz dosyaya sağ tıklayıp kopya oluştur diyorsunuz. Sonra oluşan kopyaya sağ tıklayıp indir diyorsunuz. Uzun görülebilir ama 1-2 dk sürmüyor yapması. Kota uyarısı verdiğine bunu deneyebilirsiniz.
Gerçekten çok yardımcı oldu teşekkürler

METEHAN46

METEHAN46

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yapımcı 2 Oyun Birlikte Yapıyor Bunun İçin Tarih Verildiğinde Ve Yetişmediğinde Kötü Taraf Yapımcı Oluyor Bunun İçin Verilecek Bir Tarih Yok
Ben yapımcıya sallayan tiplerden değilim oyun çok hoşuma gitti seneye kadar beklemek istemiyorum sadece :/

OZTAC

OZTAC

Çok Bakmayın Profil Eskimesin
Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Web Sitesi
www.bombabomba.com
Kredi
0$
Animasyonları ile çok güzel....