Summer's Gone Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summer's Gone Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 4.5
Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Ben en son bunu 2021 yada 2020 de oynamıştım ve o zaman sürüm 3.5 di ve şimdide hala aynı acaba bunun sebebi nedir ve bide yeni sürüm gelince haber verirmisiniz lütfen
20/08/2021 tarihinde bölüm 3.5 çıktı buraya ise 01/10/2021 tarihinde türkçesi geldi

lokum32

lokum32

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Tek bildiğim şey bu yıl içinde çıkacak olması tabi umarım 😄 yükleniyor %85

risky

risky

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bir ara reddit de görmüştüm bir kullanıcı discord taki konuşmalara bakarak rotasyona girebileceğimiz kişilerin listesini çıkarmıştı. Nojiko ile bir rota planlanmış daha sonra vaz geçmiş galiba.Amber"den sonra 2. numaramdı yazık olmuş umarım kararını değiiştirir.

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Bir ara reddit de görmüştüm bir kullanıcı discord taki konuşmalara bakarak rotasyona girebileceğimiz kişilerin listesini çıkarmıştı. Nojiko ile bir rota planlanmış daha sonra vaz geçmiş galiba.Amber"den sonra 2. numaramdı yazık olmuş umarım kararını değiiştirir.
Najiko ile öyle bir şey düşünülmedi ve olmayacak

Q

Quarron34

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun betası çıktığında bu sitenin mağazına hangi gün gelir acaba? 17 euro verebilecek bir gücüm yok fakat burada ki paketlerin fiyatını ödeyebilirim. Eğer çıktığı gün buraya da en kısa süre de gelirse harika olur.

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Oyunun betası çıktığında bu sitenin mağazına hangi gün gelir acaba? 17 euro verebilecek bir gücüm yok fakat burada ki paketlerin fiyatını ödeyebilirim. Eğer çıktığı gün buraya da en kısa süre de gelirse harika olur.
Oyunlar güncellendiğinde en kısa sürede çevirip çıkartmaya çalışıyoruz.

Q

Quarron

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunlar güncellendiğinde en kısa sürede çevirip çıkartmaya çalışıyoruz.
Valla hocam bana ingilizcesi de olur yeter ki buraya da hemen gelsin sabırsızlıkla bekliyoruz. Bu arada çeviri ekibinin eline sağlık çeviriler efsane.

Üst Alt