Summer's Gone Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summer's Gone Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 4.5
SerhatAkın

SerhatAkın

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
S.N. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
bu ne müthiş bir hikaye aga acil devamının gelmesi lazım acil

Q

qrasrce

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hikaye öyle bir bağlıyor ki insanı kalkamıyorsunuz başından. Devamını dört gözle bekliyorum.

E

emirkds1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ÇOK SİNİR OLDUM BELLA YI MI GEÇİCEM VİCTORİA MI KARAR VERMEİYORUM ÇOK FAZLA BELLA SAHNESİ VAR HER SEFERİNDE BELLAYI TERSLİYORUM VİCTORİA İÇİN UMARIM DEĞER HAREM OYUNU DEĞİL GİBİ ONDAN

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
ÇOK SİNİR OLDUM BELLA YI MI GEÇİCEM VİCTORİA MI KARAR VERMEİYORUM ÇOK FAZLA BELLA SAHNESİ VAR HER SEFERİNDE BELLAYI TERSLİYORUM VİCTORİA İÇİN UMARIM DEĞER HAREM OYUNU DEĞİL GİBİ ONDAN
Harem gibi bir şey kesinlikle olmayacak oyunda sadece birini seçebilirsiniz diğerlerinin ayrı hayatları olacak

K

kerimbey55

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Üstadım yeni güncelleme ne zaman gelir. sonuna geldim yemin olsun tadı damağımda kaldı 🤤

Nethan

Nethan

Asyalı Hayranı
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Gel artık iki gözümün çiçeği

Minion

Minion

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Reis ortalama kaç günde geliyor yeni bir güncelleme? Haberin var mı?
Günle alakası yok yani oyun yeni sürümü yapım aşamadında oyunun kurucusu olan ocean yeni renderlar hazırlıyor bildiğim kadarıyla 2bin renderdan 800 tanesi hazırlanmıştı o renderlar hazırlanıp türkçeye çevirmekte uzun zaman sürer bence

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
kerimbey55 yapımcı iki oyunu aynı anda yapıyor bundan kaynaklı "Güncelleme ne zaman" sorusuna yapımcı da dahil kimse yanıt veremez.

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Günle alakası yok yani oyun yeni sürümü yapım aşamadında oyunun kurucusu olan ocean yeni renderlar hazırlıyor bildiğim kadarıyla 2bin renderdan 800 tanesi hazırlanmıştı o renderlar hazırlanıp türkçeye çevirmekte uzun zaman sürer bence
Yukarıda dediğim gibi yapımcı 2 adet oyunu birlikte yapıyor güncellemeler bundan dolayı geç geliyor çevirme konusuna da gelirsek oyun içinde bulunan metin dosyaları çevriliyor renderler değil

Nethan

Nethan

Asyalı Hayranı
Kredi
0$
Gel Artık İki Gözümün Çiçeği

Nethan

Nethan

Asyalı Hayranı
Kredi
0$
Reis ortalama kaç günde geliyor yeni bir güncelleme? Haberin var mı?
Kral üreticinin hızına da bağlı oluyor. Render ve animation hızına bağlı olduğu için genelde uzun sürüyor böyle kaliteli oyunların yeni bölümleri. O yüzden cok bekliyoruz :D

K

kerimbey55

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yaptığı diğer oyunun adı nedir dostlarım. Summer's gone dışında?

S

Silinen üye 28892

Yaptığı diğer oyunun adı nedir dostlarım. Summer's gone dışında?
Yapımcının diğer ve devam ettirdiği oyun, Where It All Began. aşağıdaki linkten Türkçe konusuna gidebilirsiniz.

K

kerimbey55

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bir de dostlarım bunma aynı konulara veya buna yakın aynı hissiyatı verecek oyun var mı?

W

waltex

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu pcye indirdim indirilen dosyayıda masaüstünede attım ama açmaya çalışınca nasıl .aoc dosyasını nasıl açmak istiyosun diye seçenek geliyo winrar la aç deim win rarın içinde şuan ama hala açılmıtyo acil yardım

S

Silinen üye 28892

oyunu pcye indirdim indirilen dosyayıda masaüstünede attım ama açmaya çalışınca nasıl .aoc dosyasını nasıl açmak istiyosun diye seçenek geliyo winrar la aç deim win rarın içinde şuan ama hala açılmıtyo acil yardım
.aoc'u değil, .exe uzantılı dosyayı açacaksın. Rarın içindeki dosyaları, masaüstüne çıkar.

Üst Alt