Summer's Gone Hakkında Sohbet Ve Sorularınız - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman | Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Summer's Gone Hakkında Sohbet Ve Sorularınız

Ayânokōji Kiyo

Ayânokōji Kiyo

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Oyunu indirirken karakterlerin iyi modellenmesi ve cinsel içerikten dolayı indirmek istemiştim ama oyunu oynayıp mevcut versiyonunu bitirdikten sonra oluşan boşluk İ N A N I L M A Z iyi gelmişti hikayesi karakterin yoğunluğu sinematikler falan sadece hikayenin gidişatı için oynadım oyunun yeni güncellemesi ne zaman gelir bir haber veya bilgisi olan var mı?

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Oyunu indirirken karakterlerin iyi modellenmesi ve cinsel içerikten dolayı indirmek istemiştim ama oyunu oynayıp mevcut versiyonunu bitirdikten sonra oluşan boşluk İ N A N I L M A Z iyi gelmişti hikayesi karakterin yoğunluğu sinematikler falan sadece hikayenin gidişatı için oynadım oyunun yeni güncellemesi ne zaman gelir bir haber veya bilgisi olan var mı?
Oyunu beğenmen beni mutlu etti, mayıs ayında yapımcı tarafından beta bekleniyor :)

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
bu beta aşamasından çıkana kadar oyunu ücretsiz şekilde oynayamayacağımız anlamına mı geliyor😕
Yapımcı betası ayrı bir şey yapımcı beta sürümü yayınlıyor ama gözünden kaçan hatalar varsa yapımcının kendi patronları bu hataları bildiriyor hatalar bitince yapımcı tarafından tam sürüm yayınlanır burası tarafından çeviriye başlanır sonra türkçesi betaya girer yani evet beklemen gerekecek.

ErwinRommel

ErwinRommel

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunda trans içerik var. bunu açınca ne oluyor? ben açık bırakmıştım ama açık olmayan versiyonuyla arasında hiç bir fark göremedim?

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
oyunda trans içerik var. bunu açınca ne oluyor? ben açık bırakmıştım ama açık olmayan versiyonuyla arasında hiç bir fark göremedim?
Şuan trans içerik içermiyor gelecek bölümlerle ekleneceği için size gelecekte görmek ister misiniz diye soruldu gelecek sürümlerde penisli kadın görmek isterseniz açabilirsiniz.

Arslan_

Arslan_

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Summers Gone 3 sezon toplam 30 bölüm olacakmış diye duydum yapımcı bir daha ki bölümü yarım bölüm getirecekmiş bu adam 30 bölüm nasıl yapacak o zamana ben 2 çocuk babası olurum😂

risky

risky

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şuan trans içerik içermiyor gelecek bölümlerle ekleneceği için size gelecekte görmek ister misiniz diye soruldu gelecek sürümlerde penisli kadın görmek isterseniz açabilirsiniz.
acaba hangi kız trans olacak sırf meraktan transı acık bırakıyorum.

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Donanım eksikliği tamamlanınca tekrar tam güncelleme gelir mi ?
Tam bir bilgi yok ne desek yalan olur 2 oyun birlikte yapıldığı için yarım güncelleme alması normal karşılanmalı ve bir başka sorunuz olursa bu konuya yazın lütfen diğer konu sadece bilgi verme amaçlıdır

ErwinRommel

ErwinRommel

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Where it all begand adlı oyun da güzel hatta duruma göre benim için öncelik sırası Wiab da olabilir.

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Where it all begand adlı oyun da güzel hatta duruma göre benim için öncelik sırası Wiab da olabilir.
Evet iyi ama şuan oynamanız önerilmez oyun yenileniyor ve save dosyalarınız ne yazık ki çalışmayacaktır ve yapımcı şuan oyunu oynamanızı tavsiye etmiyor

O

Ogix08

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkadaşlar ne zaman yeni sürümü çıkacak ?

ErwinRommel

ErwinRommel

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Birşey farkettim bu sorun tek bende mi var bilmiyorum ama summers gone da animasyon sahneleri 1,2 saniyeden fazla oynatılmıyor bende animasyonları izlemek istesem bile kendiliğinden geçiyor o bölümü neden oluyor bu?

Üst Alt