Stranded Dick Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Stranded Dick Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.13
Q

qwertyasd123

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
%47de tıkandım var mı yardımcı olabilecek olan ? hepsinde diğer görevlerde ilerle diyor.

Ekli dosyalar

• Ekran Görüntüsü (169).png
    Ekran Görüntüsü (169).png
    2.6 MB · Görüntüleme: 113
Q

qwertyasd123

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
%47de tıkandım var mı yardımcı olabilecek olan ? hepsinde diğer görevlerde ilerle diyor.
Sadece uyku ile ilgili bi görev var onda bi şey yazmıyor bi meyve bulmam lazımmış kayalık bi yerde. Mağara galan diyor ama bir türlü bulamadım meyveyi, mağaraya da girilmiyor.

B

babadelici

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kamp ateşi gözükmüyor öğlenleri sebebi nedir

IronKing

IronKing

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni güncellemeyi sabırsızlıkla bekliyorum. Herşeyi tamamladım güncelleme için bekliyorum.

H

Hali

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ateş yandıktan sonra gündüz ateş gükmüyor doğal olarak görev ilerlemiyor orda bir hata vardı düzeltildimi (gündüz ateş gözükmüyor)??

K

Kancabacak

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar bu yemek yapmayı nasıl yapıyoruz gündüzleri ateş yanmiyor önceden yanıyordu

-'StroK!#

-'StroK!#

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Yapımcı bu oyunu geliştirmeye uzun bi ara mı verdi acaba sanırım güncelleme yok uzun zamandır ?

Üst Alt