Stranded Dick Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Stranded Dick Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.13
irresistiblepai

irresistiblepai

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaslar being a dik ve milf city oynadim sadece yeniyim bana sizce en iyi 3 veya 5 oyunu sayarmisiniz
Acting Lessons oyna senaryosu efsane. Ancak uyarayım fazla duygusal birisiysen boşver.

Bocuk

Bocuk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu indirmiyorum giriş yap diyor ama ben saten giriş yaptım ?

gebertirix

gebertirix

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
En sevilen oyunlardan. Tavsiye ederim.

gebertirix

gebertirix

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sayın admin oyunda geri alma ve çantaya tıklama çalışmıyor tekrar başlatıp denedim aynı sorun.

S

Selop

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun ben v0.3 ile farklı bir şey bulamadım eski save dosyası yüzünden mi acaba ?

checkupp

checkupp

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Söyle bir sorununuz mevcut : oyunlarda ses yok . Hiç ses yok giriş jenerik metin diyalog hiçbirinin sesi mevcut değil. Ses geldiği zamanlardada nedendir bilmiyorum. Hatalı kullanıcı uyarısı alıyorum . Bu siteye girmeye çalışıyorum buradada erişim olmuyor yani siteye girmiyor. Sonra kendisinden düzeliyor .id pw doğru diyor oyuna giriyorum ama gene ses olmuyor hiç bir şekilde bir çok oyunda bu sorunu gördüm sizde bilin istedim ( beingaDIC, Milf city, Stranded Dick) vb oyunlarda bilginize

S

SedatXL

S.U.A.D. Özel Çeviri
Kredi
0$
ben oynamıştım bunu. 04 versiyon güncellenmiş halimi yani devamımı

Üst Alt