Stranded Dick Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Stranded Dick Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.13
Y

yunustrngl

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
la olm tüm oyuna tıkladım yerdeki en ufak noktalara kadar tıkladım siz nasıl taş buldunuz

Quatpo

Quatpo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
la olm tüm oyuna tıkladım yerdeki en ufak noktalara kadar tıkladım siz nasıl taş buldunuz
resmi atmak isterdim fakat oyunu silmişim ama şu şekilde anlatabilirim. arkadaşınızı gözetlediğiniz yerde gezinmeniz gerekiyor orada taş bulabilirsiniz.

R

Rizaesen4

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Beyler losyon görevine başlamyamıyorum yardımcı olur musunuz ? Disscord kullanmıyorum

Kullaniciadimi

Kullaniciadimi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar geri tuşu sizde çalışıyor mu ? Hicbir şekilde geriye alamiyorum

E

Elanojorge

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ya oyuna herhangi bi güncelleme gelince nasıl kaldığımız yerden devam edecez yeniden indirmek gerekiyir

G

Gmabol631

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
18 inde çıkmış haklısın
Yapımcı nin sorunu ama yarın kesin geliyormuş söyle Bi alintisini aldım. Türkçeye ne zaman çevrilir bilemem artik

First of all, sorry for delaying the release date, I was really looking forward to delivering it this weekend since the update is almost completed, but I prefer to finish it properly and give you something that meets my expectations (I don't want bugs that ruin the game experience. At least not if I'm aware). Therefore, I decided to move the release date two days to this Tuesday 19th (at 6 pm UTC-7), cause I'm 100% sure it will be ready.

C

casey

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Lütfen yeni bölüm türkçeye başlansın çıktı :)

B

bıdıbıdı

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni sürümün ingilizce hali var mı sitede? Aradım ingilizce oyunların içinde ama bulamadım.

B

bıdıbıdı

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İngilizcesi maalesef yok sitede yeni sürümün çevirisi yapıldığı zaman eklenecektir bu konuya.
Tamam teşekkür ederim. Renderı iyi olan oyun tavsiye eder misiniz acaba Milf City Being A Dick gibi bulamıyorum bu aralar.

A

Alparslanizm

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
M

mertdeniz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
yeni sürüm çıkmış, çeviri yapabilir misiniz acaba

Üst Alt