Stranded Dick Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Stranded Dick Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.13
T

turkuazzz99

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba arkadaşlar, ben odunları topladım, taşları da topladım ama ateş yakamıyorum, çantaya basıp odunu tıklıyorum hiçbir şey çıkmıyor, nasıl yakılacak ateş?

Quatpo

Quatpo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
kitabı okurken bu hata çıkıyor...

I'm sorry, but an uncaught exception occurred.

While running game code:
File "game/tl/turkish/2.rpy", line 3229, in script
"Mevcut İlerleme: %66"
ValueError: incomplete format

-- Full Traceback ------------------------------------------------------------

Full traceback:
File "game/tl/turkish/2.rpy", line 3229, in script
"Mevcut İlerleme: %66"
File "C:\Users\Matt\Desktop\Türkçe Oyunlar\Stranded-Dick-VERSION-0.3b-pc\renpy\ast.py", line 708, in execute
File "C:\Users\Matt\Desktop\Türkçe Oyunlar\Stranded-Dick-VERSION-0.3b-pc\renpy\exports.py", line 1334, in say
ValueError: incomplete format

Windows-7-6.1.7601-SP1
Ren'Py 7.3.5.606
Adult Oyun Çeviri VERSION-0.3
Sun Dec 27 19:41:40 2020

Ekli dosyalar

• resim_2020-12-27_194036.png
    resim_2020-12-27_194036.png
    194.2 KB · Görüntüleme: 13
CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
"yoksay" yaptıktan sonra 2.kez oku dediğimde sorun çıkmadı. Görev tamamlandı. Fakat neden bu şekilde bir hata çıktığını anlamadım.
Bazen bu tarz şeyler çıkabiliyor oyunlarda çok bir bilgim yok nedeniyle ilgili.

S

SwisGold

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kamp ateşinde yengeçi nasıl pişirebilirim ve nasıl kafes yapıcam ?

D

Delta

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
HAYATTA KALMA sekmesinde oynuyorum. Bu oyunun sonu yokmu. Sürekli yemekler arıyor losyon sürüyorum. CENNER ADASI veya CENNET BAHÇESİNİ tıklayıp dvmını edecem. Bir kere yengeç pişirdim. 80. Gündeyim. Oyunun sonu varmı. Ne yapmam gerekiyor

D

darkpassenger35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
HAYATTA KALMA sekmesinde oynuyorum. Bu oyunun sonu yokmu. Sürekli yemekler arıyor losyon sürüyorum. CENNER ADASI veya CENNET BAHÇESİNİ tıklayıp dvmını edecem. Bir kere yengeç pişirdim. 80. Gündeyim. Oyunun sonu varmı. Ne yapmam gerekiyor
Oyunun son görevlerini yaptıysanız devam etmenize gerek yok daha güncelleme gelmedi oyunda.Bitmiş bir oyun değil boşuna zaman harcamış olursunuz.Yapımcısı daha güncellemesini yayımlamadı. Part part ilerliyor oyun.

Üst Alt