Stranded Dick Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Stranded Dick Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.13
K

Kemran

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun inglscesini bitirdim hiç bir sorun yokdu türkce çeviri de var

D

Dede906

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kaç ay geçti üzerinden kamp ateşi ne zaman düzeltilecek sabırsızlıkla oynamayı beklediğim tek oyun

K

Kemran

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kaç ay geçti üzerinden kamp ateşi ne zaman düzeltilecek sabırsızlıkla oynamayı beklediğim tek oyun
Oyun yapımcısı hastalandığın söyledi kaliba ölmüş haber yok bu hatada çevirmenin hatası yalnız güncellemeyle düzeltile bilr söylüyor

T

tupsir

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun yapımcısı hastaydı. Düzeldim diye mesaj attı ama bence son anda bir kk yada beyin kanaması ve ya pıhtı atması gibi ölümcül birşey geçirdi ve malesef sağ çıkamadı. Aylar geçti haber bile olmamasının başka sebebi olamaz.

K

Kemran

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun yapımcısı hastaydı. Düzeldim diye mesaj attı ama bence son anda bir kk yada beyin kanaması ve ya pıhtı atması gibi ölümcül birşey geçirdi ve malesef sağ çıkamadı. Aylar geçti haber bile olmamasının başka sebebi olamaz.
Bencede yada oyunu yapmayı bırakıp yeni hayata başlamışdır

K

Kingman92

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben kısmı bir türlü geçemedim oyunda bug var galiba kaç gün ilerlettim
Ayrıca kamp sorununu çözdüm oyunun klasörüne eksik resimleri atınca düzeliyor.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20240314_031153_stranded.adultoyunceviri.com.jpg
    Screenshot_20240314_031153_stranded.adultoyunceviri.com.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 74
  • Screenshot_20240314_031211_stranded.adultoyunceviri.com.jpg
    Screenshot_20240314_031211_stranded.adultoyunceviri.com.jpg
    729.7 KB · Görüntüleme: 73
Üst Alt