Stay True, Stay You Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Stay True, Stay You Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.3.0
P

PRlME

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkadaşlar oyunda bazı yerler kesik gibi geldi bana kendimizi savunmak için sarah ignacio falan dövüş eğitimi almışız ama biz göremedik hailey'i ilk kez çatıda gördüm diyor demek ki daha önceden de görmüş ama ben sadece çatıda gördüm oyunda kesikler kendiliğinden mi var yoksa ben mini oyunları falan mı kapattım yanlışlıkla her yeri göremiyorum bilgisi olan yardımcı olabilir mi ?

P

PRlME

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Dediğin çatıda görme sahnesi oyunun başlarında vardı.
çatıda gördük zaten ama telefonla çatıdaki kızla konuştuğumuzda okulda benden kaçıyorsun falan diyordu sınavdan düşük almışız birde buraları oyun atlamış ve göstermemiş değil mi?

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
çatıda gördük zaten ama telefonla çatıdaki kızla konuştuğumuzda okulda benden kaçıyorsun falan diyordu sınavdan düşük almışız birde buraları oyun atlamış ve göstermemiş değil mi?
Diyalogları geçti diye hatırlıyorum ama oyunda kesinlikle eksiklik olamaz yapımcı ne yaptıysa onu çevirdik.

P

PRlME

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Diyalogları geçti diye hatırlıyorum ama oyunda kesinlikle eksiklik olamaz yapımcı ne yaptıysa onu çevirdik.
Tamamdır teşekkürler. Hailey kapıya geldiğinde falan daha önce görüyordum diyordu ana karakter o kafamı karıştırmıştı evimize gelmesi için zaman algısı yaratmış yapımcı o zaman

J

Joe18

N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Güncelleme yakın mı acaba?

Scarlet42

Scarlet42

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Galiba yapımcı bu projeyi bırakmış...Etiketi değiştirmek istersiniz belki...

hayalet68

hayalet68

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyundaki, yardimci seçenekleri (rengi yeşil olan secenekler) nasil kaldiracağım? Oynun tüm espirisi gidiyor.

Son düzenleme:
A

Aras Ğ

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Çok uzun zamandır güncelleme gelmiyor acaba yapımcılar oyunu bırakıp gitmiş olabilir mi

Phoenix

Phoenix

Editör
Kredi
0$
Ben de öyle düşünüyorum muhtemelen yapımcı terk etti çok güzel oyundu halbuki üzücü açıkçası
Aras Ğ Yapımcı eğer oyunu bıraktığına dair bir açıklamada bulunsaydı bizde o başlıktan paylaşırdık konuyu yapımcı oyunu güncelleştirmeye devam ediyor ne zaman biteceği belirsiz fakat güncellemeden haberdar olmak istiyorsanız yapımcının patreon hesabından ilerlemeyi görürsünüz.

Üst Alt