Stay True, Stay You Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Stay True, Stay You Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.3.0
legion35

legion35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Döndü! Dolaştım bu konuya tekrar geldim 2022 yılına girdik oyuna yapımcı güncelleme yapmıyor oyun o kadar güzel konusu olan bir oyun ki resmen yapımcı harcamış oyunu Türk yapımcı olsa emin olun yapardı Amerika para değerli enflasyon sıkıntısı yok mis gibi Türkiye'de almaya kalksan Sabancı gibi olman lazım öyle PC almak için inşallah bu yıl güncellemesi umudu ile .

MRainb0w

MRainb0w

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
caner161616 Yazdığınız mesajı silmek zorundayız. Oyunların orijinal metin dosyalarını direkt çevirdiğimiz bir kaç tane oyun var ve bunlara '' Özel Çeviri '' diyoruz. Herkese açık bir şekilde paylaşmamız mümkün değil.

M

med37

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
3$
Androidde laurayi aramam gereken bölümde kalıyor laurayi aramak aktif değil neden acaba biliyor musunuz

EmberMoon

EmberMoon

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
T.G.O. Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
3$
Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
10$

Ekli dosyalar

• stsy-1-3-LT1.zip
    1 MB · Görüntüleme: 27
legion35

legion35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İnşallah 2 senedir beklediğimize değmiştir sağlam bir güncelleme beklerdim en az 10 saat diye 5 saat kötünün iyisi çok bekledik yapımcı gerçekten sıkıntı mı çekti oyunu yaparken patreonda para gelmesini mi bekledi anlamış değilim geç olsun güç olmasın inşallah sağlam şekilde biz oyuncuları sevindirmiştirir ben en son eve giriyordu kızların kilotuna bakıyordu köpeği mi seviyordu serbest açık dünya galiba vardı mutfağa gidemedim oyun bitiyordu zaten 30 dk gibiydi 5 saat gene iyi bence...

K

kinqdom12

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
Laura için tekrar indirdim ve dediğiniz yere attım klasörü fakat sorunum düzelmedi

Üst Alt