Shut Up and Dance Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Shut Up and Dance Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 9
X

xkraltrkardesim

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Efsane bir oyun herkesin denemesini tavsiye ederim. iki tane yan karakterle bu kadar saran başka oyun görmedim

Yutorimoyasi9

Yutorimoyasi9

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu indirdim ama arşiv biçimi bilinmiyor veya bozuk hatası alıyorum. winrar güncel bu arada

Yutorimoyasi9

Yutorimoyasi9

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Eksik inmiş tekrardan indiriniz.
Tekrar indirdim cloud dan ama yine arşiv biçimi bilinmiyor veya bozuk diyor. Rar'a sağ tıklayıp dosyaya çıkar dediğimiz yerde -sıkıştır e posta gönder -arşive ekle falan çıkıyor cloud'da bi sıkıntı olabilir mi ?

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Tekrar indirdim cloud dan ama yine arşiv biçimi bilinmiyor veya bozuk diyor. Rar'a sağ tıklayıp dosyaya çıkar dediğimiz yerde -sıkıştır e posta gönder -arşive ekle falan çıkıyor cloud'da bi sıkıntı olabilir mi ?
Cloud'dan kaynaklı bir şey olduğunu sanmıyorum. İnen dosyanın boyutuna bakıp söyleyebilir misiniz?

Yutorimoyasi9

Yutorimoyasi9

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Teşekkür ederim yardımın için bakayım discorda.

Üst Alt