Sex Note Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Sex Note Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.19.5
MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Hocam yazdimda çok fazla oyun var ama Türkçe çeviri bir elin parmağını geçecek kadar değil nedeni nedir
Türkçe oyunlarımız çok ama aradığınız tarzda az var. Elimizden geldiğince en çok istek alan oyunları çevirmeye çalışıyoruz.

A

Ahmet2005

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hocam yeni sürüm ne zaman gelecek

A

Anakinskyvolkır

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
S.U.A.D. Özel Çeviri
Çevirmen
Kredi
1$
Yeni sürümün ne zaman gelecegine dair bir değişiklik var mı?

L

LordOfTurk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun güzelmiş yeni sürümün geleceği tarih hala belirsiz mi? :D

L

LordOfTurk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun yapımcısı, yeni sürümün önümüzdeki saatlerde çıkacağını söyledi.
0.16.0d miydi neydi onu indirdim de buradaki sürümle oynadığım save ler çalışmıyor biraz oynuyorsun sonra hata verip ana menüye atıyor sanırım elimdeki save dosyaları Türkçe olduğu için olabilir emin değilim. :unsure:

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
0.16.0d miydi neydi onu indirdim de buradaki sürümle oynadığım save ler çalışmıyor biraz oynuyorsun sonra hata verip ana menüye atıyor sanırım elimdeki save dosyaları Türkçe olduğu için olabilir emin değilim. :unsure:
Farklı oyunlarda kayıt dosyası kullanırsanız böyle hata almanız normaldir.

A

Anakinskyvolkır

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
S.U.A.D. Özel Çeviri
Çevirmen
Kredi
1$
Son sürüm yayınlandı ceviri ne zaman gelir?

YıkıkLord

YıkıkLord

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben bunu nasıl indirecem yarım saattir indirmeye çalışıyorum indiremiyorum bilen varsa nolur yardım etsin basım argidi😶

H

Huakaw

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ilk sahnede 2 kadın sevişirken izliyoruz hızlıca devam et ve yavaşça seçenekleri var fakat nereye tıklarsam tıklayayım geçmiyor o ekran

M

Meleğim yok

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben bitirdim güncellemeyi bekliyorum ama bir görev bitmedi havuz görevi. Şimdi her sabah tekrar tekrar yaptım bir şey olmadı hala devam etmem gerekiyor diyor hala devam etmem mi lazım yoksa güncelleme gelince mi devam edeyim?

M

Meleğim yok

Kayıtlı Üye
Kredi
0$

Ben bitirdim güncellemeyi bekliyorum ama bir görev bitmedi havuz görevi. Şimdi her sabah tekrar tekrar yaptım bir şey olmadı hala devam etmem gerekiyor diyor hala devam etmem mi lazım yoksa güncelleme gelince mi devam edeyim? Yanlış bir oyuna yazdım kusura bakmayın

YıkıkLord

YıkıkLord

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yardııııım edin oyuna giriş yapıyorum bana kulanıcı adı yada şifrenız yakın diyor

Üst Alt