Project Atmosphere Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Project Atmosphere Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.4 P1
E

Eko1925

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Tamamdır, bilgi için teşekkür ederim.

Jaweed

Jaweed

N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Jesse için gitarimizi bulmamız lazım ama ben bulamadım ?

P

Pyke Tyson

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
S.U.A.D. Özel Çeviri
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
6$
p3 versiyonu 7 gb dı p4 4 gb neden böyle acaba

B

burky9607

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
2$
beyler s.a, 17. günde oyunu buga soktum sanırım. amy ile sinemada konuş görevi var sadece ben de gidip yanlışlıkla başka seçeneğe tıkladım sinemada şimdi ise görev duruyor ama amy sinemada yok ve konusamıyorum. çözümü var mı ? :D

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
beyler s.a, 17. günde oyunu buga soktum sanırım. amy ile sinemada konuş görevi var sadece ben de gidip yanlışlıkla başka seçeneğe tıkladım sinemada şimdi ise görev duruyor ama amy sinemada yok ve konusamıyorum. çözümü var mı ? :D
Eski bir kayıt dosyanız var ise ona gerip dönüp tekrar deneyebilirsiniz.

S

Sivar123

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni sürüm geldide türkçeyemi çevrilmedk yoksa daha yeni bölüm yokmu varsa ne zaman çevirirsiniz

kullanıcı13

kullanıcı13

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Dosyada 3. parti zararlı yazılımlar var sakın indirmeyin, verileriniz çalınabilir. 20den fazla oyun indirdim buradan hiç birinde indirdikten sonra zararlı içerik uyarısı almamıştım. Bu oyun kesinlikle diğerleri gibi değil

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Dosyada 3. parti zararlı yazılımlar var sakın indirmeyin, verileriniz çalınabilir. 20den fazla oyun indirdim buradan hiç birinde indirdikten sonra zararlı içerik uyarısı almamıştım. Bu oyun kesinlikle diğerleri gibi değil
Oyunlarımızın hiçbirinde virüs yoktur. Arada oyunlar virüs programları tarafından virüs olarak algılanıyor bunun olmasının sebebi çevirilerimizi korumak için kullandığımız exe paketleme programının lisanssız olmasıdır. Yani oyunlarımız virüssüzdür, virüs programınızı kapatarak oyununuzu oynayabilirsiniz.

M

muselfbrr2013

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Son zamanlarda oynadığım en güzel oyun

T

turkuazzz99

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba, öncelikle emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Ev sahibinin kızının odasına girip konuşma yaptıktan sonra hata veriyor. Yoksay da çıkmıyor nedendir bu hata?

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    123.5 KB · Görüntüleme: 14
Üst Alt