Pine Falls Türkçe Yapay Zeka - Final - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Pine Falls Türkçe Yapay Zeka - Final

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
ReckyRey

ReckyRey

Doğasever
Kredi
0$
Google linkleri kotası dolmuş güncelleyebilir misiniz?
Gdrive kota uyarısı alanlar için;
Son 24 saatte çok kişi indirdiğinden dolayı kısa süreliğine erişim engeli veriyor. Çözüm yolu var ama. İlk önce indireceğiniz dosyayı sağ üst taraftan drive'a ekliyorsunuz. Ondan sonra drive'ı açıyorsunuz ve eklediğiniz dosyaya sağ tıklayıp kopya oluştur diyorsunuz. Sonra oluşan kopyaya sağ tıklayıp indir diyorsunuz. Uzun görülebilir ama 1-2 dk sürmüyor yapması. Kota uyarısı verdiğine bunu deneyebilirsiniz.

hukaRixx

hukaRixx

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Gdrive kota uyarısı alanlar için;
Son 24 saatte çok kişi indirdiğinden dolayı kısa süreliğine erişim engeli veriyor. Çözüm yolu var ama. İlk önce indireceğiniz dosyayı sağ üst taraftan drive'a ekliyorsunuz. Ondan sonra drive'ı açıyorsunuz ve eklediğiniz dosyaya sağ tıklayıp kopya oluştur diyorsunuz. Sonra oluşan kopyaya sağ tıklayıp indir diyorsunuz. Uzun görülebilir ama 1-2 dk sürmüyor yapması. Kota uyarısı verdiğine bunu deneyebilirsiniz.
Biliyorum deneyeceğim, Part 1 Cloud linki ölmüş onu da bir kontrol eder misiniz?

OZTAC

OZTAC

Çok Bakmayın Profil Eskimesin
Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Web Sitesi
www.bombabomba.com
Kredi
0$
Oyun genel itibariyle güzeldi. Konusu vs değişikti. İlk başta konuyu okuduğumda yazar kendi hayal dünyasında kaybolmuş olduğunu düşünmüştüm. Ama öyle olmadı ve bence daha iyi oldu yani beni şaşırttı. (BUNDAN SONRASI SPOILER) Ben biraz daha uzatilabilecegini düşünüyordum. Tanrıça(Zoe) Hakkında uzayabilirdi, kızların orada Ana karakter icin mucadelesi yer alabilirdi. Veya herkesi kurtarmanin bir yolunu bulabilirdi gibi gibi
Son olarak Türkçe Yapay zeka oyunlarda Türkçe ve ingilizce olarak ayarları değiştirilebilir yaparsanız bazı anlaşılmayan cümleleri bizde çözebiliriz...

A

Access

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Pc için part 1 indirilmiyor cloud 404 hatası veriyor gdrive indirme limitine ulaşıldı diyor

ReckyRey

ReckyRey

Doğasever
Kredi
0$
Pc için part 1 indirilmiyor cloud 404 hatası veriyor gdrive indirme limitine ulaşıldı diyor

asparagaskim

asparagaskim

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Dostum dediğini yaptım ama inmiyor. Bir kaç denedim hatta ama bir şey değişmedi? İnmedi yani.

Slayerrr

Slayerrr

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Part 2 yi indirdiğim de erişim kartı soruyor neden acaba

ReckyRey

ReckyRey

Doğasever
Kredi
0$
part 2 yi para verenler mi oynayabiliyor

Zabuza

Zabuza

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ne zaman oynayabilecez

K

Kirito

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Linkler çalışmıyor. Yorumlardaki yöntemleri denedim ama indiremedim. Yardımcı olacak var mı ?

K

Kirito

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Linkleri kontrol ettim fakat bir sıkıntı yok. Ne gibi bir sorun yaşadınız ?
Part 1 için cloud linki 404 diyor gdrive da kota aşımı diyor. Kendi drive ekledim kopyaladım ama yine inmedi . Part 1 linklerini kontrol eder misiniz ?

Üst Alt