Pine Falls Türkçe Yapay Zeka - Final - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Pine Falls Türkçe Yapay Zeka - Final

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Yapay zeka oyunlarında genelde çeviriler saçma ve anlamsız oluyor umarım bu sitedeki yapay zekalı oyunlarda bu durum yoktur varsa büyük bir hayal kırıklığına uğrarım daha önce başka bir siteden türkçe yapay zekalı oyun oynamıştım oyunda en ufak birşey anlaşılmıyordu anlamsız ve saçma çevirileri vardı tabiki internet translate'i ile cevirilir ise bu sonuca şaşırmamak lazım
Yapay zeka çevirileri kontrol edip yayınlıyoruz, yine anlamadığınız yerler olabilir tabii ama diğerleri kadar değil.

F

fevzi12

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Mod eklemek istiyorum nasıl ekleyebilirim plz

D

DarkBlue

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 1866

GENEL BAKIŞ

Sen başarılı bir yazarsın. Zihnini boşaltmak ve ilhamını geri kazanmak için bir süreliğine kasabadan uzaklaşmaya karar verirsin. Eve giderken birkaç küçük kasabadan geçtin ve geçerken gerçekten açıklayamadığın garip bir kaza geçirdin. Kendini bir anda pine falls adlı küçük bir kasabada buldun. Alice, Mia ve Grace ve diğerleri ile tanıştığınız yer burası. Üstüne üstlük, sana kasabadan ayrılamayacağını söylerler çünkü eğer denersen diğer tarafa geri dönermiş ve gece dışarıda garip şeyler olurmuş. Tabii ki bu saçmalıklara inanamazsın ama belki de doğrudur.
Paylaşılan Tarih: 13.08.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: Part 1 ve Part 2 Final
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu Part 1 PC: 5.23 GB
Oyun Boyutu Part 2 PC: 3.78 GB
Oyun Boyutu Part 1 APK: 933 MB
Oyun Boyutu Part 2 APK: 790 MB

Oyun Konuları
3DCG, Male Protagonist, Animated, Voiced, Romance, MILF, Mystery, Teasing, Voyeurism

Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Pine Falls oyununu çalıştırın.
Pc yazanı indirsem açılırmı acil cevap yazarmısınız

F

Furkan2719

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Çeviriler herkestemi çok kötü yoksa bi ayar filanmı yapmam gerekiyor bilgilendirin lütfen

legion35

legion35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
yapay çeviri diye eleştirmek bence emeğe gerçekten haksızlık olur renpy oyunları çevirmen arkadaşlarımız keşke sizlere açıklasa yada sabit konu geçirse zor arkadaşlar simdi ben alalade biriyim naçizane diyorum sizlere burada oyunun içinde yani çeviri dosyası dediğimiz dosya kodlu bir dosya çeviride bir tane gözden kaçmış bir yanlışlıklar tüm doğruyu götürür oyun ya tekrarlar en iyi ihtimal ise hata kaydı çıkar ki bir iki kelime okuma yani yoksay seçeneği seçersen oyununa devam edersin ki bu iyi ihtimal diyeri ise en berbatı tam çevirmişsin oyunun game klosörüne attın deneme amaçlı bakıyorsun oyun hata veriyor ! kafana kaynar sular iner ki ben F95 zone de Bad boby sega çevirdim bir çevirmen yerimiz vardı Tüklere özel %75 çevirdim ama normalde %95 di oyun bu arada efsane ama geliştirici marttan beri gelistirmiyor orası ayrı ! yapay zeka nasıl başvurdum bilemediğim tabi onca kelime var yalan söyleyemem neyse renpy kadar illet bir oyun motoru yok çevirdim ama yanlış bir karakter dahi girsen yanıyor zaten oyun 3 saat sürüyor güzel bir oyun neyse elime yüzüme bulaştırdım birisi istedi at dedi bozuk olsa da olmasa ben hallederim sana da atarım dedi nisan dı yapamadı uğraşmak istemedi yada neyse ben şu kadar diyeyim ben kusur bulmuyorum o yüzden emeğe saygı çeviren kardeşimizin de ellerine sağlık ...

F

Furkan2719

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
yapay çeviri diye eleştirmek bence emeğe gerçekten haksızlık olur renpy oyunları çevirmen arkadaşlarımız keşke sizlere açıklasa yada sabit konu geçirse zor arkadaşlar simdi ben alalade biriyim naçizane diyorum sizlere burada oyunun içinde yani çeviri dosyası dediğimiz dosya kodlu bir dosya çeviride bir tane gözden kaçmış bir yanlışlıklar tüm doğruyu götürür oyun ya tekrarlar en iyi ihtimal ise hata kaydı çıkar ki bir iki kelime okuma yani yoksay seçeneği seçersen oyununa devam edersin ki bu iyi ihtimal diyeri ise en berbatı tam çevirmişsin oyunun game klosörüne attın deneme amaçlı bakıyorsun oyun hata veriyor ! kafana kaynar sular iner ki ben F95 zone de Bad boby sega çevirdim bir çevirmen yerimiz vardı Tüklere özel %75 çevirdim ama normalde %95 di oyun bu arada efsane ama geliştirici marttan beri gelistirmiyor orası ayrı ! yapay zeka nasıl başvurdum bilemediğim tabi onca kelime var yalan söyleyemem neyse renpy kadar illet bir oyun motoru yok çevirdim ama yanlış bir karakter dahi girsen yanıyor zaten oyun 3 saat sürüyor güzel bir oyun neyse elime yüzüme bulaştırdım birisi istedi at dedi bozuk olsa da olmasa ben hallederim sana da atarım dedi nisan dı yapamadı uğraşmak istemedi yada neyse ben şu kadar diyeyim ben kusur bulmuyorum o yüzden emeğe saygı çeviren kardeşimizin de ellerine sağlık ...
Sakin ol şampiyon ben çevirmenin Allah belasını versin demedim tabikide emeğe saygım sonsuz zaten o yüzden yapmam gereken bir ayar mı var dedim çünkü oyunu oynadıysan ne demek istediğimi anlamışsındır çoğu cümleler anlaşılmıyor bu da çevirmenin hatası değil yapay zeka ile çeviri yapıldığından kaynaklıymış bunun açıklamasını zaten yaptılar bu kadar yükselmene gerek yok yani kardeşim :) iyi oyunlar

Üst Alt