Personal Trainer Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe Personal Trainer Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0
biiri

biiri

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu yanlışlıkla sildim tekrar indirsem kaldığım yerden devam etme gibi bir ihtimal var mı?

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
biiri Oyun silinsede kayıt dosyalarınız silinmez. Tekrar indirip kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

F

Frank3

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Domiek i takip et görevi nasıl yapılıyor acil yardim

Çeri

Çeri

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
yarım kalmış resmen oyun oynanmayacak kadar kötü değil diğer arkadaşlarında dediği gibi ama hikayeye fazla bel bağlamayın çoğu karakter elinizde patlıyor

A

Armalisst

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
IMG_20230109_083042.jpgoyun final olmasına rağmen geliştirmesi olması normalmi ?

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yapımcısı oyunu yarıda bırakıp gitmiş bu yüzden böyle yazması normal çünkü oyun yarıda bırakılmış.
oyunun başlığındaki etiket düzeltilmeli o zaman final yerine yarıda bırakılmış yazsaydı hiç indirmezdim

K

KarımBenzema

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu indirdim fakat girişte bilgilerimi kabul etmiyor doğru olmasına rağmen şifremi bile değiştirdim yine de tekrar deneyiniz dedi

Phoenix

Phoenix

Editör
Kredi
0$
oyunu indirdim fakat girişte bilgilerimi kabul etmiyor doğru olmasına rağmen şifremi bile değiştirdim yine de tekrar deneyiniz dedi
Eğer giriş yap tuşuna bastığınız halde bir teki alamıyorsanız; internet bağlantınızın açık olup olmadığından emin olun. Eğer bağlantınız olduğu halde bir tepki yoksa VPN kullanmayı deneyin (UrbanVPN indirip Türkiye'ye bağlanabilirsiniz tavsiyemiz budur) veya başka bir ağa bağlanın.

Eğer giriş yaparken bilgileriniz doğru olduğu hatalı giriş bilgileri yazıyorsa; kullanıcı adınızda veya şifrenizde ö, ş, ç, ğ, ü, ı harfleri olup olmadığını kontrol edin, eğer varsa bu harfleri o, s, c, g, u, i olarak değiştirin. Daha sonra giriş yapmayı deneyin.

R

rolex

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu indirdim kullanıcı adı ve şifre yazıyorum daha sonra giriş yap dediğim zaman hata veriyor hatayı bildir diye buton fılan cıkıyor cozumu nedir

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Oyunu indirdim kullanıcı adı ve şifre yazıyorum daha sonra giriş yap dediğim zaman hata veriyor hatayı bildir diye buton fılan cıkıyor cozumu nedir
Şuan bazı oyunlar bu tarz bir hata veriyor oyunu oynamak istiyorsanız hatanın çözümünü beklemeniz gerekiyor.

D

Denis1995

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İndiremiyorum bende reklamları gecemiyorumki 1saattir deniyorum ayni reklamlara döngü oluyor linklere hiç daha erisemedim

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
İndiremiyorum bende reklamları gecemiyorumki 1saattir deniyorum ayni reklamlara döngü oluyor linklere hiç daha erisemedim
Aşağıya bıraktığım konudaki adımları izlemen gerek.

C

cnythbr33

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
internet yok hatası çzüldümü ?

M

Mahmut ş

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bad bobby saga dark path PC oyununu cevirirmisin kaç yere yazdım kimse cevirmiyo inşallah çevirirsin kral

Üst Alt