Personal Trainer Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Personal Trainer Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0
A

Araspolat

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Beyler bir oyun arıyorum günlerdir yardımcı olur musunuz oyun ingilizce diye ilk başta silmiştim şimdi bulamıyorum oyun orta çağlarda geçiyor oyunun ilk başında oyuncuyu bir eve koyuyor evin içinde birde kadın var kyafetleri yırtık falan yerde yatıyor köle gibi falan evden çıkıyorsunuz bir haritası var kale tarzında böyle bir oyun oynayan ismini bilen lütfen yazabilirmi

MonkeyD.Luffy

MonkeyD.Luffy

S.U.A.D. Özel Çeviri
Kredi
0$
bu kadar abartılacak oyun değil. görsellik fazla yok. ve genelde diyaloglar hep aynı

dmog123

dmog123

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Linklere erişemiyorum vpn ile de denedim nasıl indirebilirim

Yakari35

Yakari35

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$

Ronaxian

Merhaba, ''Personal Trainer'' oyununu uzun süredir ingilizce olarak oynuyordum.Güncellemelerini takip etmek için kayıt dosyalarını da yedeklemiştim.Ancak oyunu en son oynadığımdan beridir yeni bir güncelleme gelmediğinden dolayı bununla beraber bir kaç oyununda kayıt dosylarını kaldırmıştım. Oyunun final vereceğini hiç beklemiyordum, özellikle incelemeni okuduğumda sadece ''Event'' görevleri tamamlamaktan ibaret olması çok saçma olmuş doğrusu, ''Sophie'', ''Dani'', ''Amy(Kızıl saçlı Hatun)'', gibi hikayesi yarım kalmıştı resmen. Daha tamamlanmamış karakterlerin hikayeleri üzerinden final vermek oyuna yakışmadı.:unsure::cautious:
ben oyunu ilk kez oynadım yorumunu daha önce okudum misal mayanın hikayesi sanki cok daha derinlesebilirmiş gibiydi
birden oldu bittiye gelmiş ne olduğunu anlamadan bitti halbuki cok daha fazla iş cıkardı o karakterden

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
ben oyunu ilk kez oynadım yorumunu daha önce okudum misal mayanın hikayesi sanki cok daha derinlesebilirmiş gibiydi
birden oldu bittiye gelmiş ne olduğunu anlamadan bitti halbuki cok daha fazla iş cıkardı o karakterden
Merhaba, Kesinlikle katılıyorum özellikle ''Dani'' daha yeni ilişki seviyesi düzelmeye başlamıştı. Hadi''Sophie'' ve zor da olsa ''Amy'' baya ilerleme kat etmiştik ancak diğer karakterler resmen es geçildi. En azından bir kaç güncelleme daha alabilir diğer karakterlere daha çok özen gösterilebilirdi.:unsure::cautious:

D

Deadlygun

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
animasyon var mı?

Tarkam

Tarkam

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
jennayı duşta görebilmek için ne yapıcaz?

checkupp

checkupp

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Saçma ve absürt bir konusu olsa bile bence zevkli ve oynanabilir tavsiye ederim

C

Code7

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yarıda mı bırakılmış bu oyun? Hikaye bitmiyor ki.

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Pek güzel bir oyun değil. Hikayesi görseli sarmadı. Sandbox sevenler deniyebilir.

Üst Alt