No More Secrets Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe No More Secrets Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
ForDeor

ForDeor

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
özel çeviri ile normal çeviri arasındaki fark nedir

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Tüm sonlara nasıl ulaşacağız.
Ayrı ayrı rotalara gitmeniz gerekiyor o rotalara gidebilmek için önemli kararların olduğu yerlerde save alıp deneyebilirsiniz ve şuan oyunda 2 veya 3 farklı yol olması gerekiyor diye biliyorum.

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
animasyon var mı bu oyunda? forumdaki bazı oyunlarda animasyon yazmamasına rağmen animasyon oluyor, belki bu da eksik yazılmıştır.

Gürkan17

Gürkan17

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ayrı ayrı rotalara gitmeniz gerekiyor o rotalara gidebilmek için önemli kararların olduğu yerlerde save alıp deneyebilirsiniz ve şuan oyunda 2 veya 3 farklı yol olması gerekiyor diye biliyorum.
16 son olduğunu söylüyorlar ben 7,8 tanesine ulaştım.ama hepsini bulmam baya zamanımı alır.Tum sonlari izleyebilecegim bir yer biliyormusun?

D

dislek

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
yeni bir güncelleme gelecek mi veya ne zaman gelecek

A

Annelra

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
dostum hangi oyunu indirsem internet bağlantısı problemi veriyor şunu çözer misiniz artık

L

losche

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda NTR, Cuckold, Sandbox ya da point & click unsuru var mı yoksa seçimlere dayanan dizi tadında oyun mu ?

S

saralak

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
internet bağlantısını çözer misiniz

T

tunahan.43

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
gerçekten süper bir oyun ilk baş pek sarmamıştı ama oyunu çok beğendim bütün sonları yaptım mı bilmiyorum ama baya iyi sonlar vardı harem sonları hem komik hemde güzeldi ana karakterin tipini pek beğenmedim ama çokta önemli değil kızlar çok iyiydi öneririm kesinlikle

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Sıkarım babanın burnunu penseyle, steven. Bizi bitirdin beh.

FUckBoss

FUckBoss

N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
T.G.O. Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Aga özel türkçe erişim aldım ama pc için cloud linki bozuk mega linkide uygulamayı yüklemeye yönlendiriyo cloud linkini düzeltebilirmisiniz

Üst Alt