No More Money Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe No More Money Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
F

Fr0st

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
aynen hata devam ediyor tamamen ingilizce oyun

W

WildDesigner

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
evet, hata devam ediyor ve oyunda "Anılar" kısmına erişilmiyor.

B

Barbar4635

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
0$
bu sitede aldığım son oyun/etkinlik...İnsanlara bedava birşeyler vermiyorsunuz.Herkes parasının karşılığını bekliyor.Yapamıyorsanız sallamayın insanlar. En kısa sürede eklenecek ,düzeltecek vs.

Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
bu sitede aldığım son oyun/etkinlik...İnsanlara bedava birşeyler vermiyorsunuz.Herkes parasının karşılığını bekliyor.Yapamıyorsanız sallamayın insanlar. En kısa sürede eklenecek ,düzeltecek vs.
Paranın karşılığını alamadığın konu ne tam olarak? Oyunu Türkçe bir şekilde yayınladıktan sonra bazı cihazlarda sorunsuz olup bazı cihazlarda bizden kaynaklı olmayan cihazınızdan kaynaklı olan sorunu düzeltmek için çaba sarfetmemiz mi? Etkinliğin 35-40 gün süreceğini yazmışım zaten, aldığınız şeyleri okumadığınız araştırmadığınız için bu tarz beklentilere giriyorsunuz.

B

Buzbuyucusu2016

Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Oyunda android sürümde hızlı kaydetme, kaydetme ve geri alma gibi altta olan tuşları yok. Nasıl açarım?

B

Barbar4635

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
0$
çok güzel karşılığı.20 günde ancak eklediniz .Oyunda yine hata var

jesusalcatraz31

jesusalcatraz31

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Şu an kaçıncı bölümde oyun?

T

tunahan.43

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu oyunun final yapmasına daha var mı arkadaşlar no more secret adlı oyunun yapımcısı yapıyor sanırım ve gerçekten efsane bir oyundu o oyun bu oyununda süper olduğundan şüphem yok ama final yapmış oyunları oynamayı tercih ediyorum var mı haber çok mu daha finale eğer çoksa beklemeyebilirim.

Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
24$
bu oyunun final yapmasına daha var mı arkadaşlar no more secret adlı oyunun yapımcısı yapıyor sanırım ve gerçekten efsane bir oyundu o oyun bu oyununda süper olduğundan şüphem yok ama final yapmış oyunları oynamayı tercih ediyorum var mı haber çok mu daha finale eğer çoksa beklemeyebilirim.
Finale daha var gibi. Benim şahsi görüşüm en az 1 sezon daha gelir. Ki yapımcı bölümleri çok kısa tutuyor

T

tunahan.43

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sonunda bitirdim .gayet iyiydi oyun ama bir noktadan sonra bitsinde sileyim diye oynadım yinede sevdiğim oyunlardan biri oldu no more secrets kadar sevemedim ama umarım onun kadar iyi olur ve uzatmadan final verir bu oyun .

A

aGLa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Android Oyun dosyalarında 2 tanesi bozuk yenileyebilir misiniz lütfen

M

MFG

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Son güncellemeden sonra oyunu kaydet çıkmıyor bolumleribkaydedemiyirum çözümü nedir

Üst Alt