My Best Deal Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe My Best Deal Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
2.0
brusttr

brusttr

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Önceki sürümden kayıtlarım vardı oyunu sileli baya oluyor bugün tekrar yükledim uptade gelince dosya yöneticisinde kayıtlarım duruyor baktım ama malesef yeni sürümde oyunu açtığımda kayıtlarım gözükmüyor yardım edermisiniz

Kullaniciadimi

Kullaniciadimi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
0.8 sürümde konuşma kısmındaki siyahlik gidiyordu 1.0 sürümünde ne yaptiysam gitmiyor o siyahlik ekranin nerdeyse yarısını kapliyor ve tam oyun zevki yasayamiyoruz eskiden yoktu bi formülü var mi android icin söylüyorum

B

beyaz4225

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Android yüklenirken yüklenemedi hatası aldım ilk defa bu sitede.

S

Selop

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun rendır (böyle mi yazılıyor bilmiyorum) kalitesinden çok iyi bence :D Oyunun yeni sürümü sanki biraz yavaş geliyor ama değerini hak ediyor. Yeni sürümünün çevrisini 4 gözle bekliyorum...

Sylvie

Sylvie

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Rin'in bu kadar şirin ve harikâ görünmesi beni oyuna o kadar Bağlıyor ki.Ben basık bir havası olmayan oyunları daha çok seviyorum,renk cümbüşü olması yani karanlık değil.Yanı sıra basit bir hikâyesi olmasına rağmen bi o kadar derin ve Güzel.Asıl can alıcı nokta ise renderlar bakın piyasa da daha kaliteli render'a sahip oyun yok sanırım.Karakterlerin arasında ki konuşmalar yüz tasarımları konuşma anında ki oyunu diri tutacak göz ve vücüt animasyonları,kontrol edilen krakterin sakin bir kafa yapısın da olup diğer oyunların yanı sıra puşt olmaması.Söylediğim gibi Rin karakteri zaten başlı başına aşık olunabilecek uzak doğu genine sahip çekik gözlü bir afet.Diyecek bir şey yok bu kadar kısa bir güncelleme ile doyurucu olması zaten muazzam.Patreon da destek olmak lazım.

K

kartall

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Reis APK indirdim kurulum yapicam yüklenemedi diyor acaba link demi sorun var

Louzen

Louzen

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Evet aga yeni sürüm

Louzen

Louzen

Kredi
0$
Şöyle uzun bir güncelleme getirseler ya biz de şahlansak hiç şaşırtmıyor yapımcı kısacık bir güncellemeyle tatmin etmeye çalışmış milleti parası mı bitti acaba 😄

B

burakelid

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Galeri kodu ne ve bi kaç kod denedim ama sürekli bu buga girio kodu yazarken yardımcı olursanız sevinirim

A

Abbas97

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Lutfen "Snow Daze" turkceye cevirirmisiniz

E

exselant

Kredi
0$
Herşey çok güzel münkemmel fakat ( metin opaklığı ) oyunun önüne geçiyor siyah şeritten karakterlerin yarısı yok malesef onun harici kesinlikle öneririm oyunu

Üst Alt