Milfy City Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Milfy City Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0d
XRP

XRP

𝓣𝓸 𝓣𝓱𝓮 𝓜𝓸𝓸𝓷🚀
Editör
Kredi
0$
Sadece göz işareti var ama sayı yazmıyo bide kimisinde var işaret kimisinde yok

Konuyu takip ettiginizi gösteriyor bi konuya yorum yaptıgınızda takibe alıyorsunuz. Ayarlar kısmında düzenleyebilirsiniz göz kısımını kaldırmak istiyorsanız takibi bırak demeniz yeterli iyi forumlar :)

fearfatih

fearfatih

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
efsane bir oyun yeni güncellemeyi merakla bekliyorum

S

semihNP

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Mobildeyim oyun açılmıyor uzun süre bekledim şifrem sorunsuz türkçe karakterler barındırmıyor milf city ve summer time Saga da oluyor bu sorunlar

E

emirhankant

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Neden bilmiyorum ama bilgisayarımda trojan alarmı verdi :(

K

Koraykrhan17

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
giriyorum sifreye ADULT OYUN ÇEVİRİ yaziyorum yanlis diyo

M

mavisim42

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Bu havuz temizleme görevi yapılmıyor mobilde nasıl olacak

E

emre.krt07

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 817

GENEL BAKIŞ
Genç bir öğrenci, okuldaki başka bir öğretmenle küçük düşürücü bir andan sonra kendini okul terapisti ofisinde bulur. İntikamını planlarken, okulda ve diğer karakterlere romantizm yaşayacak.

Paylaşılan Tarih: 07.07.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.6e
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 4.06 GB
Oyun Boyutu APK: 705 MB

Oyun Konuları
3DCG, Anal sex, Animated, BDSM, Big ass, Big tits, Blackmail, Cheating, Corruption, Cosplay, Dating sim, Exhibitionism, Footjob, Handjob, Male protagonist, Masturbation, MILF, Oral sex, Point & click, Romance, School setting, Sex toys, Sleep sex, Titfuck, Twins, Voyeurism, Sandbox
Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra Milfy City oyununu çalıştırın.
- Adult Oyun Çeviri Web sitemizdeki üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz.
Android için cloud mail ru da indirirken en sonsa hata veriyor google drivede hic indirmiuor

Derezzerd

Derezzerd

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Android için cloud mail ru da indirirken en sonsa hata veriyor google drivede hic indirmiuor
Ben şimdi indirdim cloud bir sıkıntı yok hata vermedi. Gdrive a gelecek olursak onda ise son 24 saatte çok kişi indirdiğinden dolayı kısa süreliğine erişim engeli veriyor. Çözüm yolu var ama. İlk önce indireceğiniz dosyayı sağ üst taraftan drive'a ekliyorsunuz. Ondan sonra drive'ı açıyorsunuz ve eklediğiniz dosyaya sağ tıklayıp kopya oluştur diyorsunuz. Sonra oluşan kopyaya sağ tıklayıp indir diyorsunuz. Uzun görülebilir ama 1-2 dk sürmüyor yapması. Kota uyarısı verdiğine bunu deneyebilirsiniz.

Üst Alt