Milfy City Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Milfy City Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0d
0

0mrdgn

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Tüm sahnelere erişebileceğim veya tamamen hileli bir dosya var mı ? Galeride sahnelerin yarısi kapalı 😔 ( android)

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
0mrdgn Oyundaki hile menüsünden galerinin kilidini açabilirsiniz.

K

Kimbuvelled

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Caroline 31 görevi gecemedim yardımcı olur musunuz

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-03-09-03-53-17-188_milfycity.adultoyunceviri.com.jpg
    Screenshot_2022-03-09-03-53-17-188_milfycity.adultoyunceviri.com.jpg
    767.6 KB · Görüntüleme: 91
V

Vidar1234

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu oyuna erişiminiz bulunmamaktadir diyo okadar saat indirdim boşunamiydi

D

Dwaid276

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bebim pc bozuldu bu oyunu telefona indircem ama mi güvenlik uyarısı verince biraz kararsız kaldım malware felan yoktur umarım ( steam den mi alsam )

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Bebim pc bozuldu bu oyunu telefona indircem ama mi güvenlik uyarısı verince biraz kararsız kaldım malware felan yoktur umarım ( steam den mi alsam )
Oyunlarımızda trojan virüsü gibi şeyler bulunmuyor. Exe dosyasını çevirileri korumak için şifrelediğimiz için defender içini tarayıp güvenli bir yazılım olduğunu tespit edemediği için öyle algılıyor.

hehe132

hehe132

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
yeni sürümü çıksa keşke yeniden oynasam bu oyunu

Korisch

Korisch

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Özel çevirinin normalden farkı ne?
Normal Çeviri: Çevirmenlerimizin tarafından çevirilip birkaç kelimesi düzenlenerek çevirilir ve çevirmenlerimizin de eklediği şakalar vb şeyler eklenir.
Özel Çeviri: Yine çevirmenlerimiz tarafından çevirilir ama bu sefer hiçbir kelime değiştirilmeden yazılır anlamı ne ise o yazılır ve ayrıca çevirmenlerimiz tarafından hiçbir kelime eklenmez dediğim gibi ne yazıyorsa o çevirilir.

K

khan26080

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Havuz temizleme olayında tıkandım nasıl temizlicek anlamadım android

Üst Alt