Milfy City Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Milfy City Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0d
E

erox19

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
tüm indirme linklerinden ayrı ayrı denedim reklamı geçtikten sonra başka bir site açılıyor indirme yerine gidemiyorum şu an bozuk mu acaba linkler?

B

Bora Duru

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
tüm indirme linklerinden ayrı ayrı denedim reklamı geçtikten sonra başka bir site açılıyor indirme yerine gidemiyorum şu an bozuk mu acaba linkler?
Başka bir tarayıcıdan dene ben öyle yapıyorum.

K

kartonaraba

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Celina görevi kalktımı adminler bilginiz varmı

A

azginconi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
PC ye indirdim ancak .aoc olarak yükelndi açamıyorum ne yapamam lazım (cloud dan indirdim)

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
PC ye indirdim ancak .aoc olarak yükelndi açamıyorum ne yapamam lazım (cloud dan indirdim)
Eksik indirmişsiniz normalde sağ üstteki mavi indirme tuşuna basıp exe dosyası ile beraber indirmeniz gerekiyordu. Madem .aoc dosyasını indirmişsiniz exe dosyasınıda indirip .aoc dosyası ile aynı klasöre koyup oyunu açabilirsiniz.

A

azginconi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Eksik indirmişsiniz normalde sağ üstteki mavi indirme tuşuna basıp exe dosyası ile beraber indirmeniz gerekiyordu. Madem .aoc dosyasını indirmişsiniz exe dosyasınıda indirip .aoc dosyası ile aynı klasöre koyup oyunu açabilirsiniz.
aynı klasöre attım hata veriyor exe yi çalıştırdığım zaman

sandalyebacagi

sandalyebacagi

Kredi
1$
Yeni sürümü ne zaman çıkacak acaba ?

B

Bora Duru

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
ya öylemi namısız yarıda bıraktı hikayeyi 3 4 lü grup parti olacaktı halbuki :D neyse bekleyecez artık seneye
Güncelleme gelmez artık bence Milf mafia mı ne yapıcakmış bari onu adam gibi yapsa

M

MertQas

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
0.6e sürümünü bitirmiştim,kaldigim yerden bu sürüme nasıl devam ederim? baştan oynamak istemiyorum

Üst Alt