Milf's Villa Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Rpgm Android Türkçe Yapay Zeka Milf's Villa Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
R

reitzh

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Android kayıt dosyaları çalışmıyor

D

Delta

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Villa kapısına geldim. Tıklamadığım yer kalmadı. Oyun nasıl ilerleyecek

D

Delta

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kapıya geldim. Çift tıkladım yaklaştı sonra dondu. Malesef siliyorum. Daha fazla ilerleyemiyorum

C

cilginturk42

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
OYUNDA BÖYLE BİR HATA ÇIKIYOR AÇILMIYOR

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    92.6 KB · Görüntüleme: 83
X

xpeass

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Android sürümünü indirip kurdum. Oyun siyah ekranda kalıyor açılmıyor birkaç dakika bekledim düzelmedi önbelleği temizleyip denedim hâlâ aynı.
Xiaomi mi 8 lite

Skill

Skill

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Android '' C'' bas diyor ama olmuyor otg ile klavye bağladım olmuyor uzun basılı tuttum karaktere kısa zıplıyor dc sunucusu 5 gün istiyor yardım edin?

Q

Quaso

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun kesinlikle android'de düzgün çalışmıyor save alamıyoruz bazı görevlerde klavye-fare ile oynamamızı istiyor? sahneleri geçememe, bazı yerlerde donma gibi sorunlar var. Zaten bildiğim kadarıyla oyun windows için yapılmıştı çok sonradan android'e uyarlandı fakat aşırı bugla dolu oynayacaksanız kesinlikle windows üzerinden oynayın. Oyun kesinlikle muazzam fakat android ile oynayamaya çalışırsanız aşırı sinir bozucu.

Heaven

Heaven

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
5 ci günü nasıl gececeğiz androidde help

X

xpeass

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
1. Günde masadan kumandayı almak için tıkladım ama ne yaptıysam alamadim üstelik o ekran açık kaldı kapatamiyorum da oyun arkada devam ediyor ama.Screenshot_2021-09-21-07-56-36-473_milfsvilla.adultoyunceviri.com.jpg

causen

causen

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu türkçe yama yapamıyorum türkçe yama dosyasının içindekileri www klasörünün içine aktarıyorum ama işe yaramıyor acaba rardan çıkarıpmı yapmam lazım

D

Darkness0320

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu kaydetmek olmuyor.kayd edib çıkıyorum.yeniden oyuna girince yeni oyun yaziyo hep.

B

Burak7

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyundan hata aldım oynayamıyorum varmı ilgilenecek biri

Kulaksizz

Kulaksizz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bahçedeki duvardan nasıl atlayacaz bilen varsa cevap yazabilirmi

G

Gölge56

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İndirdim ama kuramıyorum yardımcı olurmusunuz data dosyasını açtıktan sonra ne yapmam gerekiyor

Üst Alt