Midnight Paradise Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Midnight Paradise Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.16
B

basedilmez54

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bence hikaye olarak güzel bir oyun

bysibo

bysibo

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Dostum, ekip olarak abartısız oyunlar çerçevesinde en güzelini gerçekleştiriyor ve sunuyorsunuz. Gerek grafik, gerek çevirmeler (Türkçe mizahlı olması mükemmel bir hava katıyor) ciddi anlamda çok iyi.. Devamını sabırsızlıkla bekliyoruz.

İyi bir destekçi olacağım sonuna kadar.. ??

S

Söylenmez

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ağalar yeni sürümde hiç çakış yokmu ya

Daniel Deluxe

Daniel Deluxe

Güncelleme Abonesi
T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Güncelleme çerezlik mi

Q

Qwer

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
L.I.S.C adında bir oyun çıkıcaktı o oyun ne zaman çıkıcak? yada o oyun çıkıcakmı?

Z

ZekeriyaPk

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Bir kaç oyun zip olarak iniyor ve içinden dosyalar çıkıyor ne yapmalıyım acaba ?,

shattered

shattered

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
bu ne ya 6 dkda bitti yeni güncelleme yapımcıları calısmıyo mu bunların napıyolar

K

KingdomTR

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben de eliana da takıldım günler geçiyor hiçbir değişiklik yok 70. Güne geldim boş boş zamanı atla butonuna basıyorum
Arkadaşlar bende takıldım ama sonra hikaye devam etti. Şöyle, akşam avukatın ofisine gidiyorsunuz öyle devam eder

Üst Alt