Lust Epidemic Türkçe 1.0 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Rpgm Android Türkçe Lust Epidemic Türkçe 1.0

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
v.1.0.0
E

Emir56

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun güzel hoşta %50 de sincap kuleye çıkınca ben o kulenin anahtarını hiç bir yerde bulamadım nerde olduğunu söyler misiniz lütfen

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Emir56 Discord sunucumuzun #yardım-ve-hatalar kanalına yazarsan yardımcı olunur.

Arhur Morgan

Arhur Morgan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Windowsta başka bir indirme seçeneği var mıdır? Cloud yavaş indiriyor da.

J

jakop

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
oyunda kaydetmede sıkıntı var oyun dondu kapatmak zorunda kaldım ama geri girdiğimde kaydetmemişti tekrar başlamak zorunda kaldım

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
oyunda kaydetmede sıkıntı var oyun dondu kapatmak zorunda kaldım ama geri girdiğimde kaydetmemişti tekrar başlamak zorunda kaldım
Discord sunucumuzun #yardım-ve-hatalar kanalına yazabilirsiniz hatanın çözümünü bilen bir arkadaş yardım edecektir.

B

blykwarden

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu oyunların steam için yamaları yokmu ya

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
az önce bitirdim.. 3 gece sürdü yaklaşık, yer yer sıkıldım, yer yer sürükledi derken bitti bir şekilde. görevler biraz angaryaya kaçsa da eğlenceli bir oyundu, devam oyunu için sabırsızlanıyorum. yarın bakarım ona da.

RedMoon

RedMoon

How I Met Your Mother
Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
az önce bitirdim.. 3 gece sürdü yaklaşık, yer yer sıkıldım, yer yer sürükledi derken bitti bir şekilde. görevler biraz angaryaya kaçsa da eğlenceli bir oyundu, devam oyunu için sabırsızlanıyorum. yarın bakarım ona da.
devam oyunu hangi oyun acaba

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
devam oyunu hangi oyun acaba
Seri şu şekilde ilerliyor:

- Lust Epidemic
- Treasure of Nadia
- The Genesis Order

Ama belirtmem lazım ki bu oyunların devam olarak nitelendirilmemeli her oyunun kendine has hikayesi var. Sadece ara sıra eski karakterleri yeni oyunda görüyorsunuz.

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Seri şu şekilde ilerliyor:

- Lust Epidemic
- Treasure of Nadia
- The Genesis Order

Ama belirtmem lazım ki bu oyunların devam olarak nitelendirilmemeli her oyunun kendine has hikayesi var. Sadece ara sıra eski karakterleri yeni oyunda görüyorsunuz.
yine de biri oynamadan direkt iki oynanırsa bu ne alaka lan denecek sahneler var. o yüzden bir de oynanmalı bence.

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
yine de biri oynamadan direkt iki oynanırsa bu ne alaka lan denecek sahneler var. o yüzden bir de oynanmalı bence.
Ve mesala ilk oyunda iksirin hikayesi ikinci oyunda hem iksirin devamı hemde ilk oyundaki kötü karakterin hikayesini daha detaylı öğrenmiş oluyoruz üçüncü oyunu oynamadığımdan bilmiyorum.

S

saas124

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İndirme bağlantısı bozuk veya kaldırıldı diyor neden acaba

S

Stormraiden

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
cloud linklerinizde sorun mu var acaba? oyunları indiremiyorum malesef 3 gündür

B

brslntalha

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
admin selam. Windows Cloud linki patlamış sanırım, bilginize. :)

Üst Alt