Lucky Mark - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Unity Lucky Mark

Güncel Sürüm Bilgisi
Final
S

Sulo4161

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyunu nasıl kaydedeceğim bulamadım bir tür yardım lütfen

K

korkmazakar

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
4. Güne geçtiğinde oyundan atıyo ve oyuna giriş ekranında data9 access denied hatası veriyo nasıl çözümleyebilirim?

B

biLecikLi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Selamlar. Oyunu yeni indirdim de. Save alma olayını Manuel yapamıyor muyuz acep?

Q

qwerte33

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Mega ile indirmek için illa premium mu almak gerek başka yolu yok mu :(

L

Ligter

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba;
Nerden başlasam bilemiyorum. ÖNCELİK ile OYUNU çeviren ve PDF açıklama hazırlayan ARKADAŞ'a Sevgi ve Saygılarımı sunarım. Çok çok teşekkürler. O olmadan hiç oynanmıyor. Kendisine gönlümden 5 YILDIZ veriyorum.
Oyuna gelecek olur isek Haftalık döngülü, günlük ve saatlik oyun OK. Ama sakına ne Girl house nede başka bir oyun gibi düşünmeyin. Haftanın o günü o saatde o İŞE başlayıp bir noktaya getirip, Haftaya yaptıklarınızın aynısını yanlış seçimler yapmadan ilertletmeniz lazım. Rehbersiz aşırı zor. Görevleri anlamıyorsunuz çünki. Belli bir görev yönlendirmesi yok. Bir çatal kaşık olayı var, tam kombinasyonu 16 olarak hesapladım. yani 16 hafta aynı saatde aynı yerde bulunup gecen hafta yaptıgınız secimleri yapacaksınız da sonuça ulaşacaksınız.
Tabi bunları yapar ikende skilleriniz ( özelliklerinizin) şartları karşılaması lazım. Oyunun zamanı ile oynarım ben, aynı zamanı ilerletirim diyorsanız REHBER eşliginde oynanabilir.
Grafikler ise bana göre yeterli değil. Arka planlar çok iyi fakat karekterlerin ayrıntı ve cizimleri yetersiz. Hareketli sahneler tam tatmin etmiyor :) ( çizim ve kalite olarak). Hele hele14 Gb. oyun yapıyorsun, rezillik diz boyu yani.....
Karekter sayısı az. Karekterler ile iletişim sadece görev yaparsan acılıyor veya iletişime geçiyor. 2 ana bayan ana kız var, bir hizmetci bide senin eski sevgilin. Onlarda ölme eşşegim ölme yani. Kontroller desen alışınca zor değil fakat odalardan cıkmak için çok kapılara tıkladım yalan yok. 25-30 hafta hilesiz oynadım. Sonra hileleri acıp oynadım. Farkı skil kasma yerine görevleri, tabi bulup da anlarsan yapmaya çalışmak. Bir müddet sonra sıkılıyorsun. Bazı aynı görevleri 3 veya 5 kere yapmadan yani her hafta yapacaksın onu geçmiyor ve ilerlemiyor.
Son söz Oynanır mı ? Gamer değil isen ben günde 1-2 saat takılayım, vaktim çok 2-3 ay oynarım kafa dagıtmak için dersen........ Belki bir karekterlerin itici olmalarından dolayı gideri var. Yoksa uzak durun internetinize yazık.....
Zevkler ve Renkler. Saygılarım ile...

E

emin_mk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu başlatmaya çalışınca %99da takılı kalıyor oyun açılmıyor, yardımcı olabilecek var mı acaba

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    81.2 KB · Görüntüleme: 4
O

onureskmz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
türkçe rehber linki çalışmıyor güncel link var mı?

Üst Alt