Hoşgeldiniz, Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları

Sitemize hoşgeldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Unity Lucky Mark

NeverGiveUp

Editör
3471959.jpg

GENEL BAKIŞ
Oynayacağınız bu oyunda genç bir programcısınız. Olayların geçeceği yere, patronunun evine taşınıyorsun. Oyun sizin keyfinize bağlı. Her karaktere özel 10 ayrı ilişki seviyesi ve negatiflik seviyesi bulunuyor. Her seviyede farklı olay ve diyaloglar bulunuyor. Kiminle nasıl ilişki kuracağınızı seçebiliyorsunuz.

Paylaşılan Tarih: 12.07.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: Final
Platformlar: Windows
Dil Seçenekleri: İngilizce
PC Dosya Boyutu: 12.54 GB

Oyun Konuları
3DCG, Male protagonist, Point & click, Animated, Voyeurism, Simulator, Oral sex, Lesbian, Vaginal sex, Masturbation, Cheating, Romance, MILF, Groping, Corruption, Anal sex, Interracial
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Lucky Mark oyununu çalıştırın.

İNDİR
WINDOWS
GOOGLEDRIVE

GÖRSELLER

1.png 2.png 3.png 4.png 5.jpg

Son düzenleme:

WixeN

Kayıtlı Üye
Daha önceden oynamıştım,çokta sevmiştim,keşke türkçesi gelse :cautious::cautious:

Mark Ruffalo

Kayıtlı Üye
Oyun güzel fakat Türkçe'si gelirse daha güzel olur. :giggle:

outwest

Kayıtlı Üye
Bunun Türkçesi gelsin sitenin güvenlik duvarımı yaparım kendimi öyle bir oyun bu be..

Muratqa

Kayıtlı Üye
Yorumlara bakilinca herkes beğenmiş konusuda iyi umarım Türkçe çevirisi veya yapay zeka çevirisi gelir

Schútz

Kayıtlı Üye
Türkçesini sabırsızlıkla bekliyorum

azer96

Kayıtlı Üye
arkadaş gcolud üzerinden indiremiyorum görüntülenemiyor diyor aynı şekilde de uh de öyle ne yapcam

yıldırım

Kayıtlı Üye
Oyun çok güzel Türkçesi neden yapılmıyor acaba.