Lucky Mark Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Unity Türkçe Lucky Mark Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
N

nilfelen

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bilginize: Oyuna giriş yaparken giremez, hata alırsanız; Kullanıcı adınızda veya şifrenizde ö, ş, ç, ğ, ü, ı harfleri olduğu içindir. Bu harfleri o, s, c, g, u, i olarak yazınız. Sistem giriş yaparken otomatik algılayacak ve giriş yapabileceksiniz.
adım da ve şifremde ö, ş, ç, ğ, ü, ı harfleri yok aynı şifre ve isimle diğer oyunlara girebiliyorum nerde hata yaptım anlamadım

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
O zaman bir sıkıntı çıkmaması gerekiyor tekrar deneyiniz.

B

Bora Duru

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Şifreyi girdikten sonra oyun dosyası okunuyor diyor 5dk dır ne kdar sürüyor acaba

B

Bora Duru

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
her oyuna girişte böyle mi olacak hocam ilk girişte mi sadece

B

Bora Duru

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
oyunu nereden kaydediyoruz acaba

C

cem07

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Kullanıcı adı ve şifre giriş yaptıktan sonra kapanıyor ve tepki vermiyor böyle bir sorunla karsılasan var mı ¿

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Kullanıcı adı ve şifre giriş yaptıktan sonra kapanıyor ve tepki vermiyor böyle bir sorunla karsılasan var mı ¿
Discord sunucumuzdaki Hatalar kanalına ekran görüntüsü atarsanız MattMurdock yardımcı olacaktır.

C

cem07

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Sorun virüs programı uyarı vermeden bağlantıyı kısıtlamıs.30sn içinde doğrulamayı yaptı ve oyuna girdi sorun yasayan arkadasların denemesinde fayda var.

M

mahmutkuradri

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ne zaman betadan çıkar arkadaşlar ?

deredevil1

deredevil1

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
çok güzel bi oyun betadan çıkmasını dört gözle bekliyorum türkçeye çeviren tüm arkadaşların ellerine sağlık sizden iyisi yok :)

I

ilksanbjk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyun için beta paketi almayı düşünüyorum ama bilgisayarım çok yeni değil sistem gereksinimleri nedir . House party de sıkıntı çıkmış tı olmadı ing indirip deniyip öyle alıcam

0

01melih

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyun yükleniyor diyor sonra 10 dakkika sürüyor cıkıyor
neden acaba

Üst Alt