Love & Sex: Second Base Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Love & Sex: Second Base Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
v22.9.0b
Knk

Knk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun herhangi bir oynanış rehberi falan var mı o kadar çok karmaşıklaşmaya başladı ki tıkandım
her karakterin belirli olay tetiklemesi var o tetikleme öreneğin'' Bree oturma odasında bir şeyler ile uğraşıyor'' oturma odasına gittiğinde eğer bir şey olmuyorsa oyun buğa girmiştir veya o olay başka bir gün tetiklenir üsteki karakter menüsünden en yapıcağın gözüküyor ama malasef ne zaman yapıcağın gözükmüyor internetten her karakterin olay örgüsü ve öbemli noktaları var bakabilirsin ve son olarak KYLİE İLE SAKIN SEVGİLİ OLMAAAA!!!!!!

K

Kursadgok

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu sasha ve bree harem olayını halledemedim bir türlü ne zaman aynı odaya gelsek bree evi terk ediyo acaba ilerleyiş bu şekildemi

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Bu sasha ve bree harem olayını halledemedim bir türlü ne zaman aynı odaya gelsek bree evi terk ediyo acaba ilerleyiş bu şekildemi
Oynamadığımdan bilmiyorum discord sunucumuzun #yardım-ve-hatalar kanalına yazabilirsiniz bilen bir arkadaş yardımcı olacaktır.

Knk

Knk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Dostom ikisinin love puanını fulle ve lezbiyanlıkları 65 üstü olsun ikiside kabul edecektir aksi takdirde değeri düşük olan kız evden ayrılır ve oyunu terk eder aynı zamanda minami samantha ve lexi içinde aynı durum geçerli

G

Gai

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
Merhaba surumu yenimi acaba

K

kemalke3162

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İzin vermeme rağmen "Gerekli izinler verilmedi." , "Çıkılıyor." diyor nasıl düzeltebilirim bunu?

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
İzin vermeme rağmen "Gerekli izinler verilmedi." , "Çıkılıyor." diyor nasıl düzeltebilirim bunu?
Android 'in yeni sürümüne sahip bir telefondan oynuyorsun muhtemelen, dosyalara erişim izni vermeyi engelliyor telefonun. Çözüm olarak 'Paralel Space' uygulaması üzerinden oynayabilirsin oyunu.

A

ares911

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Türkçe yapay zeka lan normal Türkçe in farkı ne

Knk

Knk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
v23.06 gelmiş güncelleme ne zaman gelir?

agapasa

agapasa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
google drive linki de olsa daha iyi olmaz mı?

Knk

Knk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunun normal ingilizcer sürümünde 0 kasma ve takılma alıyor hiç donma yok ama ne hikmetse tr çeviride sanki 0 fps gibi kasıyor.Oyunun tr çevirisindeki kasma bizle alakalı değil diyorsunuzda neyle alakalı ozmn?Herkestemi aynı sorun var?

A

Alicabbar32

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Android nası indiriliyor linke bastım çok saçma bir yere gönderiyor link

Üst Alt