Love & Sex: Second Base Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Love & Sex: Second Base Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
v22.9.0b
S

Srkn4848

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
15 dakika bekledim ve oyun açılmadı ekran sabit kalıyor ve açılmıyor

kingsman

kingsman

Kayıtlı Üye
Kredi
7$
Bu oyun kurulduktan sonra açılmıyor düzeltirseniz sevinirim

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Bu oyun kurulduktan sonra açılmıyor düzeltirseniz sevinirim
Oyunun exe dosyasını çalıştırdığınız halde açılmıyorsa Windows güvenlik duvarını kapatın ve görev yöneticisinden Turbo.net'i arka planda çalıştıran hizmetleri ve varsa oyunu kapatıp tekrardan açmayı deneyin.

Yayyak

Yayyak

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Admin oyunun acilmasin da problem var abartısız 25 dakika bekledim yine de açılmadi sorunu halledebilirseniz iyi olur verdiğimiz paraya yazık yoksa

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Admin oyunun acilmasin da problem var abartısız 25 dakika bekledim yine de açılmadi sorunu halledebilirseniz iyi olur verdiğimiz paraya yazık yoksa
Exe dosyasını açtıktan sonra mı bekliyorsunuz yoksa giriş ekranında mı bekletiyor oyun sizi.

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Giriş oyununda 25 dakika bekledim açılmadı sinirlendim çıktım
Oyunun dosyaları işleniyor o ekranda ondan kaynaklı bekletebiliyor bir kaç defa deneyin. Cihazınızın gücünden dolayı kaynaklanan bir olay bu.

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Ayrıca yorumlar da sürekli bundan şikayet var bu oyun için yükledim krediyi ama değmezmiş onu anliyorum
Bu bizlik bir durum değil oyun ağır bir oyun demek ki ve bazı oyunlarda kasma vb. hatalar oluyor bunlar yapımcıdan kaynaklı olmakta.

Yayyak

Yayyak

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu bizlik bir durum değil oyun ağır bir oyun demek ki ve bazı oyunlarda kasma vb. hatalar oluyor bunlar yapımcıdan kaynaklı olmakta.
Şimdi cihaz vs her şeye anlam verebilirim ama ingilizce versiyonun da böyle bir hata veya donma kasma gibi vs şeyler olmuyor Türkçe'ye dönüyor oyunlar ondan sonra olmaya başlıyor benden tavsiye oyunun yazılımlarına falan mı bakiyorsunuz artık bilemem tekrardan bir gözden geçirin hatta sizde bir indirip deneyin bu arada cihazım Xiaomi note 10 pro

Yayyak

Yayyak

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Şimdi cihaz vs her şeye anlam verebilirim ama ingilizce versiyonun da böyle bir hata veya donma kasma gibi vs şeyler olmuyor Türkçe'ye dönüyor oyunlar ondan sonra olmaya başlıyor benden tavsiye oyunun yazılımlarına falan mı bakiyorsunuz artık bilemem tekrardan bir gözden geçirin hatta sizde bir indirip deneyin bu arada cihazım Xiaomi note 10 pro
Oyunu mobil cihazdan denemek isterdim ama bende android 13 hatası oluyor ondan oyuna girebilmek için başka yollar denemeliyim o da her zaman işe yaramıyor cihazım da gereğinden daha geç veya hiç açılmama sorunları yaratıyor.

Yayyak

Yayyak

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu mobil cihazdan denemek isterdim ama bende android 13 hatası oluyor ondan oyuna girebilmek için başka yollar denemeliyim o da her zaman işe yaramıyor cihazım da gereğinden daha geç veya hiç açılmama sorunları yaratıyor.
Ben çözdüm kardeşim eğer ki uzun süre girmeme oluyorsa silip tekrardan yükleyin 5.6 dakika içerisinde giriş yapıyor bilginize

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Ben çözdüm kardeşim eğer ki uzun süre girmeme oluyorsa silip tekrardan yükleyin 5.6 dakika içerisinde giriş yapıyor bilginize
Çözümünüzü bize bildirdiğiniz için teşekkür ederim iyi oyunlar:)

Üst Alt