Love & Sex: Second Base Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Love & Sex: Second Base Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
v22.9.0b
A

ares911

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İstediği izinleri verdim ama izin verilmedi yazıyor atıyor

meuaseea

meuaseea

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bende gerekli izin alınmadı diyor. Ne yapmam gerekiyor

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Bende gerekli izin alınmadı diyor. Ne yapmam gerekiyor
Oyunun portu eski olduğu için Android'in yeni sürümleriyle uyumlu değil, Play Store üzerinden Paralel Space uygulamasını indirip oyunu uygulamanın içinden açarsan sorun çözülecektir.

B

Bestoffuck

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Gerekli izinler verilmedi diyip açmıyor oyunu ama tüm izinleri veriyorum

N

nadia

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Gerekli izinler verilmedi diyip oyunu kapatıyor çözümü var mı

N

nadia

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Gerekli izin verilmedi diyip oyunu kapatıyor çözümü var mı

Heda

Heda

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu indirdim kurdum fakat oyuna girdiğimde giriş ekranında kalıyor hiç bir türlü oyuna giremiyorum

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Oyunu indirdim kurdum fakat oyuna girdiğimde giriş ekranında kalıyor hiç bir türlü oyuna giremiyorum
Giriş yapamıyorsan muhtemelen internetinden kaynaklı, güvenli interneti kapatman veya VPN kullanarak denemen gerek. Giriş yaptıktan sonraki ekranda takılı kalıyorsa ona yapacak bir şey yok, oyun açılana kadar beklemen gerek.

S

SAGA16

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
gerekli izinleri vermediniz diyo atiyor

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
gerekli izinleri vermediniz diyo atiyor
Oyunun portu eski olduğu için Android'in yeni sürümleriyle uyumlu değil, Play Store üzerinden Paralel Space uygulamasını indirip oyunu uygulamanın içinden açarsan sorun çözülecektir.

Üst Alt