Life in Santa County Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Life in Santa County Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Çok kısaymış ya laurenle bir gece geçirdik bitti :/
Aradığın şey tamamen sahne olabilir belki, ona bir şey diyemem ama gittiğin rotadan kaynaklanan bir durum var ortada. Bu güncellemede iki farklı rota var çünkü, ya Lauren'le romantik bir tatile çıkabiliyorsun ya da tatil için gittiğin adanın gece kulübünde ana hikayeyi görebiliyorsun. Lauren'le iki farklı sahne var ayrıca.

10line

10line

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Yok sadece sahne bazlı bir arayışım yok ama hikaye olarak da kısaydı bence çünkü başlar başlamaz Lauren ile tatile çıktık yalnızca 1 gün geçirdik gece sahnesi oldu ve bitti. Bu tabi benim seçimlerimle alakalı da olabilir ona bir şey diyemem ama benim için kısaydı :)

E

ege.atasay35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
çok kaliteli etkileyici sürükleyici oyun ama tatile çıkamadan bitti devamı ne zaman cıkar. bunun gibi tavsiye oyun varsa tavsiye alırım

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
çok kaliteli etkileyici sürükleyici oyun ama tatile çıkamadan bitti devamı ne zaman cıkar. bunun gibi tavsiye oyun varsa tavsiye alırım
Oyunu daha önce oynadın büyük ihtimalle, yeni çevirdiğimiz sürüm etkinliğe dahil olarak yayınlandı. Oyunun devamı var yani :)

boko

boko

3 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimi 2
3 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimi 3
Kredi
0$
Screenshot_2023-09-26-15-27-51-164_lisc.adultoyunceviri.com.jpg
Her hatayı yazmak istemem ama can sıkmaya başladı bu bölümde agresifleşi algılamıyor telefondayken

Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
24$
kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 15204
Her hatayı yazmak istemem ama can sıkmaya başladı bu bölümde agresifleşi algılamıyor telefondayken
Bu hata pc versiyondada vardı, düzelir güncelleme ile
Yeşil seçenekler seni her zaman cinsel sahneye ulaştırmayı amaçlar, çoğu oyunda gittiğin rotadan tam sonuç alabilmen için yeşil seçenekleri seçmen gerekir ancak bu oyun istisnalar arasında. Her ne kadar çevirirken seçeneklere yeşil ve kırmızı renk eklemiş olsam da oyunun seçtirdiği ahlak puanları seçenekleri doğrudan etkiliyor. Şu an bu görseldeki karakter iyi ahlaklı olduğu için soldaki seçeneği seçmemesi gerekiyor, eğer iyi ahlak puanın fazlaysa seçeneği direkt kilitliyor. Yani oyun hatası değil, yapımcının eklediği bir oyun dinamiği.

MIDNIGHT_

MIDNIGHT_

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Ben bir yerde takıldım şöyle bir durum söz konusu ; Tatil için Lauren çantasını hazırladı odadan ayrıldı diğer görevleri yaptım ancak Leave home diyor görev açıklamasında evden ayrıl seçeneğini seçtiğim zaman Sophie ile konuşmam lazım diyor ama Sophie nin yanına gittiğimde tıklayamıyorum konuşma olmuyor sebebi ne olabilir? teşekkürler şimdiden.

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
etkinlik erişimini nasıl alabilirim peki
Dört kredi (yani $4) satın alıp mağazadan 'Eylül Ayı Türkçe İçerik Etkinliği' alman gerek, aşağıya gerekli linkleri bıraktım.

tutatool

tutatool

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Selam devamı mı cıkıyor, en son lauren ile kampa gidecekti orada kaldı

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Oyun açık dünyamı ??
Açık dünyası bulunmuyor, belli mekanlarda serbest dolaşım kısımları olsa da genel olarak görsel roman tarzında.
Selam devamı mı cıkıyor, en son lauren ile kampa gidecekti orada kaldı
Karıştırmış olabilirsin, ana karakter Iris'le kamp planı yaparken Lauren'le de tatil planı yapıyor ve evet, Lauren'le tatil kısmına güncelledik Türkçesini.

Üst Alt