Life in Santa County Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Life in Santa County Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
B

burak6788

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Filf final verdi önceki sürümü getirildi. Final vermesine rağmen. Lisc 08 çıkalı 1 hafta oldu burda 07 yayınlandı. No more money aynı şekilde. Ağa siz neden hep bi tık geriden yapıyorsunuz bu işi acaba?

B

burak6788

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Hayır yeni sürümü çıkmasına rağmen neden inatla eski sürüm çevriliyor şu an onu anlamaya çalışıyorum

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Hayır yeni sürümü çıkmasına rağmen neden inatla eski sürüm çevriliyor şu an onu anlamaya çalışıyorum
Çeviriler birkaç günde yapılamıyor maalesef, örneğin konusuna yorum yazdığınız bu oyunun çevirisi bile haftalar sürüyor. Kaldı ki çevirisine başladığımızda zaten 0.7 son sürümdü.

RedMoon

RedMoon

How I Met Your Mother
Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
oyun varya efsane fantezilerimin degismesine sebep oldu devamını heyecanla bekliyoruz

D

dogangokdal

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Nasil indircem link verin seri...

Emir0

Emir0

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hocam, eline sağlık çevirenlerin, tam bir başyapıt hocam, muazzam dehşet bir oyun.

feevzi22

feevzi22

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda geri gelme yok mu onceki sahneleri goremiyom

feevzi22

feevzi22

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
En alttaymis la daha yeni farkettim :d

C

crossbar2121

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hata oyunun arka planda açık olmasından veya Windows Defender'dan kaynaklı olabilir, Görev Yönetici'nden Turbo.net olan bütün uygulamaları kapattığınızdan emin olduktan sonra, Windows Defender'ı da kapatıp tekrar giriş yapmayı deneyin.
Yok çalışmıyor hala her şey kapattım aynı olay tıklıyorum açıcakmgibi olup sonra hiçbişey olmuyor

R

Redlaw

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Telefondan oynuyorum . Garajda halteri nasıl kaldırıcaz herşeyi denedim amq olmuyor

feevzi22

feevzi22

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Cok cabuk bitti ne zaman gelir devami

feevzi22

feevzi22

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ve ayrica adult oyunlarda devasa meme olayini sevmeyen bi tek benmiyim normal buyuklukte dik meme niye tasarlamiyor yapimcilar tir lastigi kadar meme koymus adam oyuna nasil bir hayal gucu kardes anlamadim ki guzelde durmuyor bence

B

benitadqm

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ve ayrica adult oyunlarda devasa meme olayini sevmeyen bi tek benmiyim normal buyuklukte dik meme niye tasarlamiyor yapimcilar tir lastigi kadar meme koymus adam oyuna nasil bir hayal gucu kardes anlamadim ki guzelde durmuyor bence

Üst Alt