Lancaster Boarding House Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe Lancaster Boarding House Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
v.Final
Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
lanchasterboardingtürkçe.png

GENEL BAKIŞ

Oyun seni Amerika'da bulunan Lancaster Boarding House adlı bir yatılı okulda başlatıyor. Diğer ergenlerle birlikte farklı seçimlerle yüz yüze geliyorsun. Yaptığın seçimlere göre kızlardan birisiyle aşk yaşayabilir, ya da birden fazla kızla gizliden gizliye birlikte olabilirsin. Aşktan, fetişlere, röntgencilikten, grup 'etkileşimlerine' kadar birçok şeyi deneyebilirsin. Koca bir yaz boyunca bu okulda kızlarla baş başa olacaksın. Düşündüğünden daha ilgi çekici olabilir... Kızların sırlarını öğren ve hangisinin senin arzularına uyduğunu öğren.

Paylaşılan Tarih: 19.09.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: Final
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 6.25 GB
Oyun Boyutu APK: 457 MB

Oyun Konuları
3DCG, Male protagonist, Animated, School setting, Romance, Oral sex, Urination, Handjob, Vaginal sex, Group sex, Cheating, Anal sex, Creampie, Groping, Pregnancy, Virgin

Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra Lancaster Boarding House oyununu çalıştırın.
- Adult Oyun Çeviri Web sitemizdeki üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz.

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS
CLOUD - MEGA

ANDROID
CLOUD - MEGA

GÖRSELLER

6osab22.jpg 1mccr2.jpg 2rtb7.jpg 3ebs14.jpg 5rcl8.jpg 5rcl32.jpg 6bh2.jpg

E

eastq4

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Eylul Ayından Sonra Herkese Acılcakmı?

L

Lastkinq

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Paketi aldım ama indiremiyorum ödeme bildirimide yaptım

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Güzel oyunlardan biridir.Daha önce oynamıştım, listeye girmesi iyi bir seçenek olmuş.
Nice: 35, Manly: 15 ve Jerk: 20 skoru yaparsanız. Oyunda ki tüm kızların sonlarını açarsınız.
:)(y)

Yakari35

Yakari35

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
belitmişsiniz ama yanlıslık olmasın diye bi daha sorayım ceviri dimi bu yapay zeka değil?

Üst Alt