Lancaster Boarding House Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe Lancaster Boarding House Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
v.Final
Meliodas22

Meliodas22

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Zamanında oynamıştım bu oyunu ama bitmemişti şimdi devam ve dövmeli afet favorim. :D

Kal-El

Kal-El

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
free olarak ne zaman acılır bu oyun admın

S

sebo_013

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Paketi almama rağmen paket alman gerek diyor neden

B

berke0606

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 3037

GENEL BAKIŞ

Oyun seni Amerika'da bulunan Lancaster Boarding House adlı bir yatılı okulda başlatıyor. Diğer ergenlerle birlikte farklı seçimlerle yüz yüze geliyorsun. Yaptığın seçimlere göre kızlardan birisiyle aşk yaşayabilir, ya da birden fazla kızla gizliden gizliye birlikte olabilirsin. Aşktan, fetişlere, röntgencilikten, grup 'etkileşimlerine' kadar birçok şeyi deneyebilirsin. Koca bir yaz boyunca bu okulda kızlarla baş başa olacaksın. Düşündüğünden daha ilgi çekici olabilir... Kızların sırlarını öğren ve hangisinin senin arzularına uyduğunu öğren.

Paylaşılan Tarih: 19.09.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: Final
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 6.25 GB
Oyun Boyutu APK: 457 MB

Oyun Konuları
3DCG, Male protagonist, Animated, School setting, Romance, Oral sex, Urination, Handjob, Vaginal sex, Group sex, Cheating, Anal sex, Creampie, Groping, Pregnancy, Virgin

Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra Lancaster Boarding House oyununu çalıştırın.
- Adult Oyun Çeviri Web sitemizdeki üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz.
Betadaki oyunlar kac gün sonra betadan çıkıyor bilgisi olan varmı acaba

MemoTR

MemoTR

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaş bilgisayarda 6.25 GB iken nasıl apk 457 mb kesilmişmi sahneler arada 5 küsur gb fark var normalmi yani normalde fark en fazla 2 gb gördüm normal bir durummu fark yokmu aralarında ??

Jupiter

Jupiter

Doğasever
Kredi
0$
Arkadaş bilgisayarda 6.25 GB iken nasıl apk 457 mb kesilmişmi sahneler arada 5 küsur gb fark var normalmi yani normalde fark en fazla 2 gb gördüm normal bir durummu fark yokmu aralarında ??
Hayır kesilmiş sahne yok. Bu oyun diğerlerine göre daha çok sıkıştırıldığı için aradaki fark bu kadar fazla olabilir.

quanbrek

quanbrek

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
bende oyun açılırken renpy hatası veriyor sebebi ne olabilir

S

Silinen üye 5899

beyler oyunun oyunun boyutu çok geldi o yüzden sormak istiyorum oyunun adult sahnelerinde ses efekti var mı gerçek kişilerle seslendirilen

Ahmetc

Ahmetc

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
Güzel oyunlardan biridir.Daha önce oynamıştım, listeye girmesi iyi bir seçenek olmuş.
Nice: 35, Manly: 15 ve Jerk: 20 skoru yaparsanız. Oyunda ki tüm kızların sonlarını açarsınız.
:)(y)
onu yapmak kolaymı peki :D

risky

risky

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
beyler oyunun oyunun boyutu çok geldi o yüzden sormak istiyorum oyunun adult sahnelerinde ses efekti var mı gerçek kişilerle seslendirilen
Ben çok fazla denk gelmedim ama var.Hızlıca geçtiğim için dikkat etmedim.
Diyaloglar olsun hikaye olsun iyi değildi.
Bence güzel değildi ama çoğu kişi ortalama diyebilir.

UnityBoy0

UnityBoy0

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sistem belirtilen dosyayı bulamıyor hatası veriyor. Art arda 2 oyundan hata alıyorum. Benim pc de sıkıntı çıkacak kesin hadi hayırlısı.

----Düzenleme----
Oyunu indirirken ve kurarken güvenlik duvarı devre dışıydı.

Üst Alt