Island of Lust - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Island of Lust

• Konuyu başlatan TripKolik
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0.4 Extra
TripKolik

TripKolik

Editör
Kredi
0$
Island of Lust.jpg

GENEL BAKIŞ

Bir gün babanızın teknesini ödünç alırsınız ve her şeyden uzaklaşmak için gezintiye çıkarsınız; mistik bir fırtına göründüğünde ve sonunda kadınlarla dolu bilinmeyen bir adaya ulaşırsınız. Sıradan bir ada değil ama oldukça özel bir ada. Eve dönmenin o kadar kolay olmayacağını çabucak anlayacaksın ve bu yüzden bu yeni yerde nasıl hayatta kalacağın ve bu adanın kraliçesine değerini kanıtlamanın bir yolunu bulmalısın.

Paylaşılan Tarih: 16.06.2021
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 1.0.4 Extra
Platformlar: Windows, Mac, Android
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 2.49 GB
Oyun Boyutu MAC: 1.25 GB ( 1.0 Extra )
Oyun Boyutu APK: 1.27 GB ( 1.0 Extra )

Oyun Konuları

3DCG, Male protagonist, Slave, Management, Mobile game, Sandbox
Oyunu nasıl açarım ?

- RAR'dan çıkarttıktan sonra Island of Lust oyununu çalıştırın.

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

MEGA - MIXDROP

MAC

MEGA - MIXDROP

ANDROİD

MEGA - MIXDROP

GÖRSELLER

646731_1587834199804.png 646734_1587834217774.png

Son düzenleme:
B

Babala123

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 3902

GENEL BAKIŞ
Bir gün babanızın teknesini ödünç alırsınız ve her şeyden uzaklaşmak için gezintiye çıkarsınız; mistik bir fırtına göründüğünde ve sonunda kadınlarla dolu bilinmeyen bir adaya ulaşırsınız. Sıradan bir ada değil ama oldukça özel bir ada. Eve dönmenin o kadar kolay olmayacağını çabucak anlayacaksın ve bu yüzden bu yeni yerde nasıl hayatta kalacağın ve bu adanın kraliçesine değerini kanıtlamanın bir yolunu bulmalısın.

Paylaşılan Tarih: 27.10.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.4 Extra
Platformlar: Windows, Mac, Android
Dil Seçenekleri: İngilizce, Rusça
PC Dosya Boyutu: 986.3 MB
MAC Dosya Boyutu: 985.1 MB
APK Dosya Boyutu: 1012.6 MB

Oyun Konuları
3DCG, Male protagonist, Slave, Management, Mobile game, Sandbox
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Island of Lust oyununu çalıştırın.

İNDİR
WINDOWS

MEGA - UPLOADHAVEN

MAC
MEGA - UPLOADHAVEN

ANDROID

MEGA - UPLOADHAVEN

GÖRSELLER

Cheat menu eklenirse sevinirim

G23

G23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun çok güzel keşke Türkçe olsa yada çevirseniz. Yapay zekada olsa çevrilir umarım yakın zamanda. O kadar çok dialog var ki belli bir zaman sonra kafa karışıyor. Lütfen çevirin şu güzelim oyunu Türkçeye.

kızgın57

kızgın57

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Türkçesini istiyoruz lütfen yaa

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Astaros ile Art of Lust tarafından yapılmış bir oyun. Astaros'u Girl House oyunu ile hatırlarsınız. Bu iki yapımcı arkadaş ,birbirlerine yardım edip ortak bir oyun çıkarmışlar. Açıkçası iki yapımcı ile oyun ayrı bir seviyeye ulaşmış desem tam yeri olur. Oyunun hikayesi güzel ancak tahmin edilebilir olmuştu, oyun görev sistemi ile işliyor ve bu görevleri dikkatli bir şekilde yapmak gerekiyor. Görevleri yapıp ödül alır gibi sahne alıyorsunuz. Oyunun başında belli olaylar oluyor (spoiler vermemek için böyle yazıyorum ) ve bir adaya düşüyorsunuz, ardından sizlere bir köle tahsis ediliyor. Amacınız o köleyi her yönden eğitmek. Oyunun mantığı kısaca şöyle; kendi öğrendiklerinizi kölenize öğretiyorsunuz, öğrendikçe de sahneler açılıyor. Tabii bu sahneler sadece köle ile olmuyor :))

Oyunumuzun küçük bir mini haritası var , buralardan yapılara tıklayıp görevler alıyorsunuz. Belli zamanlarda oyundaki yapılara gidiyorsunuz ve araya ara sahneler giriyor. Onun haricinde oyunun şeçenekleri pek de zorlayıcı değil, hikayeye de bir etkisi olmuyor. Oyundaki şeçenekler sadece sahneleri değiştiriyor, gene de belli yerlerde kayıt almanızda fayda var.

Oyundaki karakterlerin birkaçını büyük ihtimalle tanıyacaksınız (En azından Girl House oynadıysanız). Karakterlerin hepsi gerçekten muazzam olmuş, en azından kişisel olarak hepsi benim hoşuma gitti. Oyundaki animasyonlara ise ayrı bir parantez açmak lazım , animasyonların çoğu iştah kabartıcı ve her bir animasyonu 3 ayrı yerden görebiliyorsunuz. Oyununun karakterleri ve animasyonları çok başarılı , tek başına oyunu sırtladığını söyleyebilirim.

Görev sistemi sizleri belli yerlerde zorlayabilir. Ben oyunun küçük bir rehbere ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Ben belli görevleri (2 tanesini falan) global forumlardan ya da videolardan izleyerek yapmak zorunda kaldım. Onun haricinde çoğu görevi çok kolay ve sizleri zorlamıyor. Oyunun hem arka plan müzikleri hem de sahneler için rahatsız etmeyen efekt sesleri var.

Oyunun hem fantastik bir evreni hem de belli yerlerde devreye giren fantastik karakterleri var. Oyunun ambiyansı sizlere Orta Çağ' ı anımsatıyor ancak bu olay sadece anımsatmak ile sınırlı. Oyunun başından beri oynadığınız çevrenin fantastik bir yer olacağını fark ediyorsunuz. Oyunun dili ise zorlayıcı değil , zaten oyunda çok da fazla metin yok. Rahatlıkla Translate yardımı ile oynayabilirsiniz, ancak buna üşenirim diyenler hiç uğraşmasın ( sonra beni taşlarsınız falan :D ).

Güzel karakterleri ve animasyonları olan ; hikaye bakımından ortalama olan , daha çok animasyon ve karakter açısından kuvvetli olan , güzel bir yapım olmuş. Açıkçası oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamadım. Hiç başından kalkmadan oynarsanız yaklaşık 7-8 saatinizi alabilir.

kızgın57

kızgın57

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Oyundan atma sorunu düzeltildi mi acaba?

L

Ligter

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba;

Oynamayan Taş olsun. Animasyonlar ve karekterler 10 numara 5 yıldız. Ama ingilizce gerektiriyor ana şeyleri çözeseniz ezberden de gidebilirsiniz. Kısa görevler var ve hilelerde var bu yüzden zorlanmazsınız.

Kölenize aşık olmayın çok pis bakıyor. Oyunun sesleri ve müzikleride güzel boş boş bakmıyorsunuz ekrana. Sadece TÜRKcesi gelse tadından yenmez.

Zevkler ve Renkler. Saygılarım ile...

SakinZeytin

SakinZeytin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Karakter bot nerde diye etrafa bakinirken oyundan atıyor durmadan

Üst Alt